Zdobądź 1000 zł dodatkowej premii!

W Mieście Szkoleń chcemy nagradzać i motywować aktywnych partnerów do jeszcze większego zaangażowania. Dlatego wprowadzamy System Premii Stałych (SPS). Od 1 kwietnia 2012 ruszamy z nieustającym konkursem, w którym co kwartał do wygrania będzie 1000 zł dodatkowej prowizji. I to nie jest prima aprilis ;-)

W SPS nagradzać będziemy dwie osoby, które w danym kwartale osiągną największe przychody z:

  • prowizji bezpośrednich (500 zł bonusu)
  • polecania abonamentu – najwięcej prowizji z 1 poziomu polecenia (bonus: 500 zł)

Jeżeli jedna osoba zwycięży w obydwu rankingach – otrzyma w sumie 1000 zł premii!

Ranking ustalany jest kwotowo i obejmować będzie tylko opłacone zamówienia. Aby wyeliminować próby manipulacji wynikami – rozliczenie następować będzie po wygaśnięciu „gwarancji satysfakcji” – czyli do 15 dnia miesiąca następującego po danym kwartale.

Już niedługo w panelu pojawi się ranking najaktywniejszych partnerów w obu kategoriach. Tymczasem polecamy promować najbliższe szkolenia oraz archiwalne nagrania, które wprowadziliśmy już do sprzedaży.

Życzymy wysokich prowizji!

Edycja 1 lipca 2012: Niestety wyniki akcji z pierwszej edycji tej promocji nie spełniły naszych oczekiwań i jesteśmy zmuszeni odwołać tę promocję. Oczywiście laureaci akcji z zakończonego kwartału otrzymają zgodnie z obietnicą zdobyte bonusy. Ponadto od 1 sierpnia 2012 zawieszamy sprzedaż abonamentu na ścieżce „E-Biznes od podstaw”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>