Wywiad z Damianem Redmerem !

Dzisiaj mam niezwykła przyjemność przedstawić Tobie Damiana Redmera, autora bloga Rozwojowiec.pl – i świetnego trenera którego miałem okazje słuchać na żywo w Krakowie. Wtedy prowadził szkolenie dla Ponad 100 osób!

Jak pierwszy raz zobaczyłem jego nagrania wideo to pomyślałem sobie – też bym tak chciał!

Kupiłem jego szkolenie i powiedziałem WOW – konkret i to bardzo dobrze przygotowany!

Później miałem okazje uczestniczyć w jego szkoleniu stacjonarym (na sali było ponad 100 osób), które wywarło na mnie jeszcze większe wrażenie. Pomyślałem sobie – ten facet jest tak dobry, że musi zrobić szkolenie w MiastoSzkolen.pl !

No i stało się umowiliśmy się z Damianem na Skype – bo ja mieszkam w Krakowie a on w Szczecinie – więc ciężko byłoby nam się spotkać. W poniedziałek z samego rana nagrałem dla Ciebie wywiad z Damianem Redmerem – moim zdaniem genialnym facetem! Nie ukrywam że zaprosiliśmy go do współpracy i już niedługo czeka nas z nim szkolenie.

Zapraszam do obejrzenia tego wywiadu, ze względu na to że Ja mieszkam w Krakowie a Damian w Szczecinie, to kolejny raz musieliśmy posiłkować się Skype. Tak więc, proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o jakość nagrania :)


Zapisz się na szkolenie!

Nie czekaj na ostatnią chwilę – zapisz się na szkolenie Damiana Redmera – będzie rewelacyjne.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!
Niestety pokój konferencyjny nie jest z gumy i się nie rozciągnie, dlatego nie zwlekaj z rejestracją na ostatnią chwilę.

“3 sposoby, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego mózgu”

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE!


Damian RedmerDamian Redmer – autor jednego z najpopularniejszych blogów poświęconych tematyce rozwoju osobistego w Polsce – Rozwojowiec.pl.

Pasjonat odkryć nauki, które pozwalają wydobywać maksymalny potencjał z ludzkiego ciała i umysłu. Znany z tego, że informacje na temat rozwoju osobistego czerpie z badań i ekepserymentów naukowych.

Jak to określa: cały czas szuka, zbiera i stara się dzielić kolejnymi rozdziałami czegoś, co można by nazwać "instrukcją obsługi człowieka" w nadziei, że to pomoże uczynić świat chociaż ciut lepszym miejscem.

Autor m.in. kursu Czasowy Czarodziej i Kody Umysłu.


10 Komentarze Wywiad z Damianem Redmerem !

 1. Tomasz pisze:

  Damianie gratulację pokazujesz jak dzięki pasji tworzyć ogromną wartość dla wybranej grupy docelowej, jak budować wizerunek eksperta i pomagać innym, jednocześnie budując trwałe źródła pasywnego dochodu.

    

 2. Kamila Poniedziałek pisze:

  Tego Pana nie znałam, bardzo fajne nagranie :) Co to za plakat Panie Marcinie za plecami ?

    

 3. Tomek pisze:

  Damian ma ciekawe szkolenia.
  To będzie udany webinar :)

    

 4. blue pisze:

  Damian był jedną z osób, które pośrednio wyciągnęły mnie z depresji. A wszystko zaczęło się od poszukiwania rozwiązań. Kiedy uczeń jest gotowy przychodzi nauczyciel : )

    

 5. Martu pisze:

  zapisałam się i nie dostałam żadnej wiadomości, a potem już nie mogłam się zapisać drugi raz, a tak mi zależało. Czy będzie możliwość oglądnięcia nagrania?

    

 6. Elżbieta pisze:

  Intrygujące zajrzę.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>