Webinar ze Sebastianem Schabowskim w MiastoSzkolen.pl

Już teraz mam przyjemność zaprosić Ciebie na szkolenie Sebastiana Schabowskiego, które odbędzie się tylko w MiastoSzkolen.pl.

Data webinaru 17.12.2012 – (wyjątkowo w poniedziałek) o godzinie 20:00

Sebastian przebywa w chwili obecnej w Barcelonie, jest znany z tego, że prowadzi swój biznes podróżując po całym świecie. Jest to człowiek który bardzo szybko wdraża nową wiedzę, a do tego potrafi się nią świetnie dzielić. Od wielu lat zdobywa wiedzę podrózując po całym świecie, kształcąc się na zachodnich uczelniach i firmach, i TERAZ PIERWSZY RAZ OD 3 LAT - zdecydował się podzielić swoją wiedzą!

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, dlatego zaprosiliśmy Sebastiana do przeprowadzenia szkolenia on-line w MiastoSzkolen.pl

Kliknij i obejrzyj krótkie wideo i zapisz się na szkolenie !

zaproszenie webinar - Sebastian Schabowski

Zapisz się na webinarZapisz się teraz na szkolenie !

Sebastian SchabowskiSebastian Schabowski – szef projektu 1000-slow.pl, autor wielu kursów na tematy związane z marketingiem internetowym, rozwojem osobistym i uzyskiwaniem większych rezultatów mniejszym nakładem pracy.

Jest twórcą między innymi takich marek, jak: Osiagacz.info, Dochód z pasji 2.0, Optymalizator Życia. W 2008 roku odbył roczną praktykę w firmie tworzącej oprogramowanie dla telefonów komórkowych w San Diego w Kalifornii. Jedną z jego pasji jest studiowanie – uzyskał licencjat z informatyki w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, magisterium z międzynarodowego biznesu na uniwersytecie nicejskim we Francji, MBA z San Francisco State University, a także ukończył kursy z psychologii i przedsiębiorczości na Stanfordzie.

Często podróżuje, ma za sobą między innymi 8-miesięczną podróż dookoła świata. Posługuje się biegle angielskim i hiszpańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>