Tworzenie Pozycji Eksperta – Michał Wawrzyniak

Dziś piszemy o czymś, co na polskie warunki oraz możliwości klientów jest czymś SZOKUJĄCYM! Nigdy do tej pory nie widzieliśmy w branży szkoleniowej kogoś, o chociażby zbliżonych sukcesach do pewnej osoby, nie wspominając już o stylu, klimacie, poczuciu humoru oraz umiejętnościach przekazywania swojej wiedzy.

Dzisiejszym bohaterem naszego wpisu jest Michał Wawrzyniak. Ktoś, kto bez serii dyplomów wielkich uczelni, bez wsparcia finansowego z zewnątrz, a do tego w małym mieście, zbudował gigantyczny biznes, który co najważniejsze – daje EFEKTY swoim klientom.

W największym możliwym skrócie o Michale Wawrzyniaku: Biznesem zajmuje się od przeszło 15 lat z ogromnymi międzynarodowymi sukcesami (m.in. w branży IT i beauty). W branży szkoleniowej jest od 4 lat i w tym okresie zbudował wielomilionowy biznes, czego nie dokonał przed nim nikt inny w tak krótkim czasie.

Oto kilka faktów i liczb z ostatnich szkoleń Michała:

  • 9-dniowy Praktyk NLP, na którym było 110 osób (rekord Polski)
  • 3-dniowe szkolenie Milioner Jak TY! na którym było 600 osób
  • Październikowy Klub Rozwoju MentalWay, na który w tym momencie (9 dni przed szkoleniem) wyprzedane są WSZYSTKIE bilety i jest to okrągła liczba 1000!

Doskonale wiesz, że dalecy jesteśmy od mówienia, że „on jest najlepszy, a inni nie„. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przedstawiać Ci osoby będące najlepszymi nauczycielami w swoim fachu. Jeżeli chcesz poznać kogoś, kto wytłumaczy jak Stworzyć Pozycję Eksperta, to Michał Wawrzyniak jest najlepszym wyborem.

Like or Wait Seconds.    

A teraz czas na deser… 13 października (następna sobota) odbędzie się V edycja szkolenia Neuro Marketing & Neuro Sales pt. „Tworzenie Pozycji Eksperta” Standardowa cena tego szkolenia to 497 PLN, ale Ty otrzymasz mega zniżkę!

Używając kodu promocyjnego: MIASTO-SZKOLEN-NOW Otrzymujesz zniżkę 300  PLN! Bilet zarezerwujesz tutaj: http://www.mentalway.pl/neuro-marketing-neuro-sales/   Jeżeli kupisz dzisiaj, otrzymasz 350 PLN zniżki, 1 bilet za 197 PLN.

Jeżeli kupisz dzisiaj, otrzymasz 300 PLN zniżki, 1 bilet za 197 PLN.

Jest jeszcze coś, co powiększy Twoje poczucie głodu na tę wiedzę…
Rok temu, Michał poprowadził dwa szkolenia dla wąskiej grupy biznesmanów.
Geniusz Neuro Marketingu (5 dni) oraz Genotyp Eksperta (7 dni).

Szkolenia trwały od rana do nocy! Pisząc od rana do nocy, mamy na myśli start zajęć o 8:00, a koniec często grubo po północy… Michał serwował strategie jedna po drugiej, żonglując swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na jego scenie zagościli również eksperci, a w śród nich:
Marcin „Puoteck” Płotnicki – Prezenter Radia Eska
Andrzej Batko – Dyrektor i główny trener Instytutu Neurolingwistyki
Katarzyna Wawrzyniak – Wewnętrzny Ekspert MentalWay, Stylistka Michała Wawrzyniaka
Grzegorz Schwarz – Dyrektor marketingu wydawnictwa Helion
Marcin Kądziołka – Dyrektor wydawnictwa Złote Myśli
Agnieszka Fraj – Wewnętrzny Ekspert MentalWay, Radca Prawny
Maciej Szustak – Wewnętrzny Ekspert MentalWay, Trener emisji głosu Michała Wawrzyniaka

Zapis VOD tych szkoleń był do tej pory niedostępny, ale wiemy, że uczestnicy najbliższej edycji Neuro Marketing & Neuro Sales otrzymają go za skandalicznie niską cenę… a znając i ucząc się od Michała wiem, że będzie to genialna okazja!

Wartość zapisu VOD to:
Geniusz Neuro Marketingu – 6500 PLN
Genotyp Experta – 7500 PLN
razem 13 dni o wartości 14.000 PLN

Ci, którzy wezmą udział w najbliższych NMNS, mogą liczyć na NIEBAGATELNĄ zniżkę nawet do 50% (a jak wiemy, Wawrzyniak nie rzuca słów na wiatr!), ponieważ jako grupa startowa, będą mogli zakupić całość w SPECJALNEJ cenie!

Zatem, jeżeli jesteś gotowy na spotkanie z Michałem Wawrzyniakiem, to koniecznie zarezerwuj swój bilet teraz.

TYLKO DZIŚ

Neuro-Marketing-Neuro-Sales

Kod promocyjny: MIASTO-SZKOLEN-NOW

 

Uwaga! Jeżeli chcesz kupić kilka biletów, kup je pojedynczo, ponieważ kod rabatowy obniża cenę tylko jednego biletu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>