Tomasz Karwatka – Nowe Szkolenie w MiastoSzkolen.pl

Mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować sylwetkę nowego trenera który poprowadzi szkolenie na naszym portalu. Tą osobą jest Tomasz Karwatka – znany specjalista

 

Zapisz Się na to Darmowe Szkolenie:
Zarejestruj się w na Darmowe Szkolenie

Zapisz Się na Szkolenie


Tomasz Karwatka jest Prezesem Zarządu Divante , firmy kompleksowo wspierającej sprzedaż on-line. Do spółek Divante należą: agencja interaktywna Ideacto, system rekomendacji Quartic oraz system email marketingu Sendingo. Jest autorem książek „”eCommerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania”", „”Usability w e-Biznesie”".

W latach 2004-2008 aktywnie promował pojęcie usability w branży interaktywnej. Stworzył bezpłatny ebook Kurs Usability, współorganizował pierwszy polski World Usability Day i pierwsze polskie imprezy typu barcamp – Grill IT.

Z projektami internetowymi związany od 1999 roku. Wcześniej pracował w międzynarodowej agencji interaktywnej, agencji reklamowej i firmie IT.

2 Komentarze Tomasz Karwatka – Nowe Szkolenie w MiastoSzkolen.pl

  1. Kamil pisze:

    No tego Pana to nawet znam :) Już się zapisuje na szkolenie!

    Tylko pytanie jaki to temat – Wstęp do Usability w Ecommerce czy to co na facebooku eCommerce – jak sprzedają najlepsi ?

      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>