Świat lubi się zmieniać…

Tak to jest z potęgami na świecie, jedna zmiana potrafi zmienić sporą część naszego świata.

Wierzę, że MiastoSzkolen.pl również przyniosło dla świata, a przynajmniej dla Polski dużo zmian.

Naszym cele jest przede wszystkim dać ludziom dostęp do informacji, do wiedzy która jest sprawdzona i do tego w przystępnych cenach.

Zaczeliśmy organizować szkolenia on-line…najpier po 100 osób, później po 300, a ostatnio po 1227 osób!

Wykorzystujemy technologię która dla niektórych była jeszcze przysłowiową „czarną magią”… Facebooka.

Facebook też się zmienia, jego zmiany powodują zmiany u baaardzo wielu osób na całym świecie. Dotyczy to także i nas, a raczej naszego fanpage…

Kiedyś nasi fani otrzymywali głównie informacje o szkoleniach, od niedawna zaczęliśmy dostarczać także różnego rodzaju przesłania – wielkich ludzi tego świata.Wnosimy coś dodatkowego – co jest spójne z naszym myśleniem.

Niestety facebook zmienił swoje preferencje i teraz nie każdy może widzieć nasze wpisy – dlatego mamy do Ciebie małą prośbę, która zajmie Ci dosłownie 5-10 sekund :)

Jeśli jesteś fanem MiastoSzkolen.pl , jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz nam pomóc - to proszę wejdź na nasz Facebookowski FanPage i sprawdź czy masz zaznaczone „jedyne słuszne” pozycje – zgodne z poniższą grafiką :)

Ustaw Tak

Wtedy będziesz miał pewność, że otrzymujesz od nasz na bieżąco informacje :)

DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>