Sekrety Networkingu z Dorotą Mastalską w MiastoSzkolen.pl

Dzisiaj pierwszy raz od dawna przedstawiam wam wywiad z Dorotą Mastalską, osobą która jest bardzo wyjątkową kobietą.
Dorota Mastalska poświęciła mi prawie 3 godziny swojego czasu, jak na góralkę przystało ma dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia :)
Na szczęście udało mi się na tyle skrócić wideo żeby je tutaj zaprezentować – zapraszam nagranie trwa 25 minut!

Like or Wait Seconds.    

Zapraszamy na Szkolenie Doroty Mastalskiej – Sekrety Networkingu, czyli w jaki sposób powiększyć Twoje zyski dzięki Twoim kontaktom biznesowym.

Masz już dość tego, że spotkania networkingowe nie przynoszą
Ci oczekiwanych zysków?

Dołącz do nas na szkoleniu!
Zapisz się na szkolenie – Tajemnice Networkingu z Dorotą Mastalską!


Dorota MastalskaDorota Mastalska – Optymistyczna góralka. Pomysłodawca projektów: Arena Biznesu, Arena Mówców, Kalendarza Sukcesu i Skrzydła Sukcesu. Przepełniona pasją organizowania, łączenia ludzi i tworzenia innowacyjnych narzędzi promocji dla przedsiębiorców. Na początku swojej kariery biznesowej tworzyła firmę zajmującą się Góralskimi imprezami z Przytupem!
Od ponad 7 lat rozwija idee networkingu w Polsce, organizując przede wszystkim spotkania Areny Biznesu gdzie łączy różnego rodzaju przedsiębiorców. W tym roku uruchamia swój nowy projekt Skrzydła Sukcesu, skierowany tylko dla kobiet. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Krakowie.

 

 

business link kraków

Dziękujemy AIP Business Link Kraków za skorzystanie z klubu przedsiębiorcy.

11 Komentarze Sekrety Networkingu z Dorotą Mastalską w MiastoSzkolen.pl

 1. Bartek pisze:

  Czy to nie jest to samo studio, w którym Artur Kurasiński prowadzi swoje wywiady? :D

    

 2. Grzegorz Działa pisze:

  Studio kojarzy mi się z lokalem La Scandale przez ten fiolet.

    

 3. Rewelacja. Bardzo fajnie zrealizowany materiał z niezłą wartością. Żałuję jedynie że nie działacie w Poznaniu byłbym stałym bywalcem ;) , jednak wskazuje mi to pewno możliwości i kierunki.Wielkie dziękii życzę sukcesów. Gratuluje i Pzdr

    

 4. Niezmiernie ciekawe nagranie,powiedziałbym nawet bardzo radosne – (dzięki Dorocie) pomimo tego, że wiele się mówi na temat networkingu, to ludzie na spotkaniach stale zachowują się jak KRÓL/KRÓLOWA, wyczekują, nie posiadają wizytówek lub folderów pokazujących, to czym się zajmują, nie uśmiechają się, nie włączają się do dyskusji kuluarowych- chcą , ale się boją…. Jak już zdobędą wizytówki, to nie piszą, nie dzwonią i takie zawarte kontakty się zacierają. Polecam takie szkolenia i spotkania, bo one pozwalają wielu początkującym PRZEDSIĘBIORCOM, jak i tym, ze sporym stażem, przełamać bariery kontaktowania się.

    

 5. Liliana Jacek pisze:

  Świetne nagranie.Dorotka, jak zwykle, profesjonalna i urocza.Myślę, ze szkolenia z networkingu należy okresowo powtarzać. Umiejętność biznesowego
  kontaktowania się, jak zauważył Kazimierz, jest u nas ciągle niewstarcza jąca. Dziękuję Wam i pozdrawiam gorąco.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>