Promocja partnerska.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego video, z którego dowiesz się:

-dlaczego naprawdę warto uczestniczyć w dwóch nadchodzących szkoleniach
-dlaczego warto promować
-co promować ;-).

Obejrzyj koniecznie!

http://oferta.miastoszkolen.pl/ można promować ofertę sprzedażową ze swoim linkiem partnerskim!

7 Komentarze Promocja partnerska.

 1. Pati pisze:

  Kurcze, ważne szkolenia. :) Na pewno będę! Ile można zarabiać miesięcznie dzięki liście mailingowej Panie Macieju?

    

  • Maciej Mazur pisze:

   W moim przekonaniu Patrycjo są to dwa najważniejsze szkolenia:) Ponieważ będą przedstawiały dwa bardzo ważne elementy strategii budowania biznesu w Internecie.

   Co do Pani pytania, odpowiem wymijająco:) To zależy, bo taka jest prawda. Natomiast sami partnerzy jak pokazałem dzięki posiadaniu listy mailingowej zarobili w tej chwili już ponad 16 000 zł:)

     

  • Niektóre osoby jak np. Paweł Danielewski korzystając z bazy mailingowej zarobili 100.000 zł podczas jednej sprzedaży, Jacek Dudzic robi podobne wyniki, Paweł Krzyworączka też – nieskromnie mówiąc my też ;)

   Jednak wszystko zależy od tego co polecasz i w jaki sposób :) Reszta już na szkoleniu :)

     

 2. Partycjo to nie zawsze kwestia wielkości listy ale też jakości … czasem mała lista może wygenerować całkiem całkiem przychów .

    

 3. e-biznesmen pisze:

  Apropo szkoleń z rozwoju osobistego i tym podobnych… Niewątpliwie wszelkie szkolenia są ważne, potrzebne, procentują w przyszłości, nie mniej jednak większość tych Panów od e-biznesu układających treść tych szkoleń (acz nie zawszę jest ona dziełem tych osób) ma talent do tzw. wodolejstwa. Absolutnie nie umniejszam wiedzy, czasu poświęconego na budowanie biznesu i innych sukcesów, sam podążam drogą e-biznesową od niedawna i wiem ile to trudu kosztuje. Jednak za dużo w tym całokształcie pustej treści. Swoją drogą liczba chętnych na te szkolenia świadczy o poziomie charakterów czy osobowości poszczególnych ludzi. Stwierdzam to na podstawię obserwacji takich szkoleń w środowiskach studenckich (negatywne zjawisko dotyczy także i pozostałych grup wiekowych).

  (admin: usunąłem część opisu gdzie były prywatne dane, nie chcę aby otrzymywał Pan spam)

    

  • Jasne że czasami człowiek się rozgada na jakiś temat, ale wątpię aby na naszych szkoleniach brakowało konkretów. Trenerzy nie dostają pieniędzy za ilość czasu spędzonego na szkoleniu :)

   Darmowa treść pewnie i tak się znajdzie, jednak pytanie jak ją znaleźć, jakiej będzie jakości itp. MS jest ułatwieniem dla większości osób, świetna wiedza w jednym miejscu, wysokiej jakości i w przystępnej cenie :)

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>