PR w Małej Firmie – Darmowe Szkolenie Karoliny Janik

Już 10 maja br. w Mieście Szkoleń odbędzie się wyjątkowe szkolenie Karoliny Janik z podstaw Public Relations.

Zapisz się na nie już teraz:
http://pr.miastoszkolen.pl/

To szkolenie jest wyjątkowe z co najmniej z dwóch powodów:

1. Karolina Janik jest pierwszą Trenerką w Mieście Szkoleń :)
2. PR to temat dosyć szeroki – przydatny nie tylko w branży e-biznesowej.

PR w Małej Firmie – Darmowe Szkolenie Karoliny JanikDarmowa Rejestracja: http://pr.miastoszkolen.pl/

 

Karolina Janik

Od ponad ośmiu lat związana z branżą Public Relations. Od 2008 roku zarządza agencją Personal PR. Zainicjowała dwa autorskie projekty agencji – Fast PR (usługi PR dla start-upów) i Akademia Social Media (cykl szkoleń z social media). Prelegentka, autor publikacji z tematyki PR, prowadzi działalność doradczą i szkoleniową z zakresu strategii marketingowych i PR. Specjalizuje się w wykorzystaniu nowych mediów w komunikacji marek, osób i firm. Wcześniej przez cztery lata pełniła funkcję Kierownika Działu Komunikacji Marketingowej w firmie badawczej Gemius S.A. w Warszawie; aktywnie uczestniczyła we wprowadzaniu badania oglądalności internetu Megapanel PBI/Gemius na rynek.

Jest koordynatorką Uniwerystetu Dziecięcego UNIKIDS w Trójmieście, na który w każdym semestrze uczęszcza 200 dzieci w wieku 6-12 lat. Wolny czas spędza z mężem, synami i córką na Kaszubach. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale na wszystko trzeba uczciwie i ciężko zapracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>