Piotr Michalak w MiastoSzkolen.pl

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego „wywiadu” z Piotrem Michalakiem – który jest również krótkim wprowadzeniem do szkolenia „Automatyzacja Biznesu”.


Zapisz się na szkolenie!

Polub nas na facebooku i dodaj komentarz na temat pojawienia się Piotra Michalaka na naszym portalu.

 


Współwłaściciel firmy Strategie Rozwoju, producent oprogramowania do prowadzenia sprzedaży w internecie, tworzenia stron squeeze page i salesletter NetSelling i jedynego polskiego systemu do email marketingu bez abonamentu NetMailer. Autor metody wprowadzania produktów na rynek „Zmasowany Atak” oraz największych kampanii promocyjnych na rynku marketingu internetowego: NetSelling 143 tys. zł (w kilka dni), System Produkcji Pieniędzy 125 tys. zł sprzedaży (w 14h!).

Właściciel agencji reklamowej Ententa, pierwszej agencji w Polsce wyspecjalizowanej w copywritingu. Jako jedna z niewielu osób w branży ma prawdziwy biznes, a nie jest właścicielem swojego własnego miejsca pracy. Prowadzi 7-8 osobowy, dobrze zorganizowany zespół, dzięki któremu pracuje tylko strategicznie „nad firmą”, zamiast „w firmie”.


24 Komentarze Piotr Michalak w MiastoSzkolen.pl

 1. Kasia pisze:

  Super! Oglądałam kilka wideo na blogu Piotra i bardzo mi się podobało. Zapisuje się na szkolenie!

    

 2. Tomasz pisze:

  Fajny materiał.Zapiszę się na szkolenie,wygląda obiecująco.

    

 3. Maria pisze:

  Zapisana! Automatyzacja mojej firmy marzy mi się od dawna. Liczę na to, że z wiedzą, którą poznam na szkoleniu uda mi się to osiągnąć.

    

 4. Leszek pisze:

  Mieć wizję jak powinny wyglądać kolejne etapy rozwoju firmy to tak jak mieć dobrą mapę lub nawigację…
  Automatyzacja w e-biznesie jest rzeczywiście niezbędna a bez niej można być tylko samo-zatrudnionym.
  Piotrze, gratuluję efektów kolejnego lunchu. Super, że masz takiego mentora, ciekawe jak do niego dotarłeś i jak zaczęło się to doradzanie.

    

 5. Alina pisze:

  Witaj Piotrze
  Mam pytanie nastepujące:
  1. jakie jest Twoje zdanie, odnośnie budowy dochodu pasywnego w MLM?

  2. Jaką drogę pokonać w budowie automatyzacji w MLM? – jak to się ma?

  Pozdrawiam

    

  • Alino, jak Piotr wróci z urlopu czyli 2 stycznia, to możliwie że Ci tutaj odpowie. Jednak zapraszam na darmowe szkolenie, tam będzie można zadać więcej pytań :)

     

  • Alino, na temat MLM mam dość rozbudowane zdanie, które długo by tu opisywać. Opowiem o tym dokładnie na szkoleniu. To większy temat :-)

     

   • Alina pisze:

    Zajmujesz się marketingiem sieciowym to o MLM słyszałeś z pewnoscia.
    Jeżeli masz Piotrze aż rozbudowane zdanie, można sądzić że w wiekszej mierze wskazuje ono na korzyści MLM jakie można mieć.
    PRAWDA PIOTRZE?!

      

 6. Romek Sagan pisze:

  Przez długie lata prowadziłem tradycyjny biznes tzn. wynajmowane pomieszczenie i co roku podnoszony czynsz jak i opłaty za energię elektryczną,centralne ogrzewanie, wywóz śmieci, wynagrodzenia dla pracowników, zus i tak dalej. Wreszcie powiedziałem dość i postanowiłem coś z tym zrobić. Powoli, ale skutecznie nauczyłem się działać w internecie. Byłem cierpliwy i konsekwentny w swych działaniach, efekty przyszły i satysfakcja była ogromna. Nadal mam zamiar automatyzować biznes, bo koszt utrzymania jest kilka razy mniejszy od tradycyjnego modelu przedsiębiorstwa i „nie tonę już w papierach” Piotr Michalak i wszyscy Trenerzy biznesu zaangażowani a w Mieście Szkoleń wyznaczają nowe kierunki i warto ich słuchać, im szybciej uwierzysz tym lepiej.
  pozdrawiam Serdecznie
  Romek Sagan
  http://TwojBiznesOnline.pl

    

 7. Antoni Tuzel pisze:

  Witam
  A ja tak z innej beczki. Oglądam Piotra już od dłuższego czasu – na różnych video. I dziś totalnie mnie zaskoczył! …pozytywnie. Otóż obecna fryzura doskonale do Ciebie pasuje Piotrze! :) Czy wynająłeś może stylistę? Jeśli nie, to i tak doskonały ruch w budowanie własnego image’u.

    

 8. Mnie też zaskoczyła jego fryzura :) Odmładza go jeszcze bardziej :)

    

 9. Barbarossa pisze:

  Pomysł dobry,a co najważniejsze, korzystacie z nowoczesnych metod komunikacji, a połączenie internetu i TV – to najlepsza mieszanka komunikacyjna ( według danych SAR) , ja próbowałam namówić Transmisje Online na wersję językową ( choćby tylko angielski), może to właśnie Wy kupicie ten pomysł, w końcu Polska – to jednak nie pępek świata, ale może być jego Centrum….
  Niestety – głos – za cicho ….są takie mikrofoniki „przyczepne” – nie popsują wizerunku, a poprawią jakość odbioru….

    

 10. rafizjer pisze:

  nie mogę w żaden sposób obejrzeć żadnego szkolenie wpisuje hasło klikam wyślij i nic proszę o pomoc

  Rafał Tasarz

    

 11. Piotr Pacyga pisze:

  Bardzo ciekawe wystąpienie Piotra Michalaka. Dziękuję za wartościowe treści. Marcinie Tobie dziękuję za wywiad ;-)

    

 12. rafizjer pisze:

  nie wszyscy o tej porze są przy komputerze ja mam jeszcze wiele innych zajęć chcę tylko wiedzieć jak można obejrzeć dzisiejsze szkolenie

    

 13. rejs pisze:

  Czy można gdzieś obejrzeć film z darmowego szkolenia?
  Pozdrawiam.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>