Pierwsze Miastowe Szkolenia

Dziś mam dla Ciebie specjalne wideo, z którego poznasz szczegóły dotyczące całego pakietu Coachingowego Miasta Szkoleń, oraz dwóch pierwszych szkoleń, które już niebawem się odbędą.

Poprowadzą je Paweł Krzyworączka i Paweł Danielewski- w wideo zawarte są dwie prezentacje ich szkoleń.

Zapraszam do uważnego oglądania:

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, propozycje, poniżej jest sporo miejsca by podzielić się nimi z nami!

Zapraszam do komentowania!

36 Komentarze Pierwsze Miastowe Szkolenia

 1. Justyna Wojak pisze:

  Witam!
  Jestem bardzo zaskoczona, abonament miał przecież wynosić 127 zł (tak było na nagraniach w panelu), a tu- taka niespodzianka. Cieszę się bardzo, dopiero wprowadziliśmy się do nowego mieszkania i każdy grosz oszczędności się przyda. POZDRAWIAM CAŁE MIASTO!

    

 2. Heja,

  a jak będzie opłacany abonament ? w subskrypcji czy co miesiąc trzeba ręcznie ? ( nie mówię o pakietach np. rocznych ? )

    

  • Marek Olejniczak pisze:

   Przemku myślimy o podłączeniu subskrypcji, np. prze PayPal. Póki co trzeba będzie ręcznie w panelu przedłużać, lub, może on być opłacany z prowizji partnerskiej (taka opcja już jest).

     

 3. Zdzisław pisze:

  Witam, nie będę chwalił jaki to piękny pomysł, ale powiem krótko jeżeli będzie tak jak to przedstawiłeś to ok., widzę się w tym , gdyż taka jest moja potrzeba.
  Mam jeszcze taki pomysł który nurtuje bardzo dużo ludzi, otóż czy nie można by było pokazać osobie która jest „zielona” w tych sprawach jak na początku dojść do takich pieniędzy ze starczyło na opłaty związane z abonamentem i przykładowo niech to będzie około 300zł.i wiadomo że wtedy taka osoba szybciej zachęci się do dalszej współpracy, przepraszam za tą propozycje, ale już coś takiego widziałem w MLM i zdawało to egzamin.
  Z Poważaniem. Zdzisław

    

  • Marek Olejniczak pisze:

   Zdzisławie, w filmie, który nagrałem chodziło mi o to, że rozpocząć trzeba od rzeczy najważniejszych: pomysł, sprawdzenie niszy, plan działania. I już po zrealizowaniu tego pierwszego „modułu”, jak najbardziej trzeba się brać za zarabianie. :)
   Ponadto, każdy w Mieście Szkoleń może promować portal i z prowizji partnerskich może opłacać swój abonament.
   Mamy specjalny kurs dla partnerów, gdzie Maciej Mazur pokazuje metody promocji. Pozdrawiam!

     

 4. Jan pisze:

  Nawet mi się dosyć podoba, lecz ja jestem typowym wzrokowcem, (podejrzewam, że jest nas dosyć sporo). Po kilku minutach słuchania odpływam, do mnie dociera tylko tekst pisany. Uczestniczyłem w kilku szkoleniach online, nic mi to nie dało, niektóre szkolenia filmowe lubi oglądać moja nastoletnia córka. Może za kilka lat z czegoś skorzysta???
  Chcę zaistnieć w biznesie, dlatego szukam szkoleń, ale w wersji e-booka.

    

  • Marek Olejniczak pisze:

   Każdy ma inny dominujący system reprezentacji. W dzisiejszych czasach rządzi przekaz wideo: angażujący więcej zmysłów- dzięki czemu „teoretycznie” łatwiej przyswajamy informacje. Prawdą niestety jest też Janie, że nie wszystko da się opisać słowami i pewne rzeczy po prostu trzeba pokazać. Jeżeli ktoś będzie miał problemy z koncentracją na szkoleniu, gdzieś się zagubi, czegoś nie zrozumie- zawsze będzie otrzymywał też nagranie z danego szkolenia, aby mógł do niego łatwo wrócić. Pozdrawiam!

     

 5. Wanda pisze:

  czy abonament w czymś mi pomoże

    

  • Marek Olejniczak pisze:

   Wando, widziałaś nagranie wideo, zarówno jeden jak i drugi Paweł, jasno przedstawili co będzie na ich szkoleniach- same konkrety i wielki skrót szkoleń, który normalnie przeciągany jest na kilka dni. Czy ta oferta jest dla ciebie- musisz zdecydować sama. Z naszej strony mogę tylko zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby szkolenia były na najwyższym poziomie.
   Pozdrawiam!

     

 6. homoklikus pisze:

  Odnośnie bonusu, jeśli ktoś już ma konto na benefiter.pl. Co do wartości autorespondera, ok 500 PLN wynosi w najdroższym pakiecie. Czy po okresie promocyjnym będzie można przejść na tańszy pakiet?

    

  • Marek Olejniczak pisze:

   Jak najbardziej, po 12 miesiącach, o ile dana osoba nie będzie wykorzystywać wszystkich możliwości tego świetnego autorespondera (swoją drogą, Paweł sprzedaje go trochę za tanio, w porównaniu do konkurencji, równie dobrze mógłby on kosztować 800-900 zł), będzie mogła przejść na niższy pakiet.

     

   • homoklikus pisze:

    Trochę Pan przecenia benefitera, na chwilę obecną konkurencyjny autoresponder od Pana Piotra ma dużo większe możliwości a nie jest taki drogi, jedyny mankament to jedno konto jedna lista. Czyli pod względem cena, jakość wybór jest oczywisty.
    Generalnie czekam na dalszy rozwój benefitera.

      

    • Marek Olejniczak pisze:

     Paweł zapowiedział, że będzie cały czas go rozwijał. Jeśli chodzi o autoresponder, to w ImpleBot mamy za 127 zł rocznie jedną listę mailingową. W Benefiter mamy za 15 list 500 zł za rok. Czyli na impleBot zapłacilibyśmy 1905 zł. Prawie 4 razy taniej na korzyść Benefitera. A jeśli chodzi o funkcjonalność, to mi osobiście u Piotra brakuje możliwości importowania adresów e-mail, która to opcja jest w Benefiter. :)
     Każdy z nich ma swoje wady i zalety, jednak stosunek jakość/cena, moim zdaniem znacznie lepiej wypada Benefiter.

       

     • homoklikus pisze:

      Jeśli chodzi o cena jakość, oczywiście miałem na myśli benefitera :) Co do opcji importu skorzystam z niej za kilka dni:) Robię małą przeprowadzkę z freebota. Czego mi brakuje benefiterze, a jest w implebocie/freebocie, to ile razy dany mail został wysłany i jakiego ostatniego maila dostał dany subskrybent. Poza tym jest ok :)

        

 7. A ja tam mam fumpa i to dopiero jest maszyna :) żadnych limitów na listy, czy subskrybentów. Tylko 260 zł :) Bez żadnych abonamentów :) Na zawsze !

    

 8. Krzysztof pisze:

  Marku mam pytanie czy przeniesienie listy mailingowej z innego autorespondera do benefitera wymaga potwierdzenia zapisu ponownie przez subskrybentów…

    

  • Marek Olejniczak pisze:

   Krzysztof, muszę przyznać, że jeszcze z tej opcji nie korzystałem. Zaraz napiszę do Pawła Danielewskiego w tej sprawie, on najlepiej Ci na to pytanie odpowie.

     

 9. Krzysztof pisze:

  Już wszystko sprawdziłem Marku…
  Jest super przeniosłem 3 listy mailingowe do autorespondera
  i już wysłałem mailingi wszystko doszło błyskawicznie,
  Benfiter jak dla mnie aktualnie jest doskonały..

  Przesiadam się z freebota do benefitera

  Choć kurcze Fump to kusząca propozycja…

    

 10. Andrzej Zajko pisze:

  Jak na razie cały projekt Miasta Szkoleń bardzo mi się podoba. Cena abonamentu, szkolenia, webinary, już na początku jest tego dosyć sporo. Jednak cały czas czekam na możliwość kontaktu z 1 linią swoich poleconych, czyli osób, które zarejestrowały się z mojego linku partnerskiego.

  Ja wiem Marku, że to nie jest MLM, pisałeś mi o tym w liście, pisałeś również, że to uruchomicie, fajnie, tylko moim zdaniem powinniście byli uruchomić to na samym początku.

  Dlaczego tak się przy tym upieram.
  Otóż w chwili obecnej, gdy piszę te słowa (właśnie sprawdzałem) na moim 1 poziomie zarejestrowały się 34 osoby, jednakże na 2 poziomie tylko 4 osoby, co to oznacza? Otóż to, że może 2 osoby z tych 34 coś zrobiły, w jakiś sposób poleciły Miasto Szkoleń dla swoich znajomych i z ich linku zarejestrowały się po 2 osoby.

  Owszem, sporo osób nastawia się na szkolenia i na zdobycie wiedzy, ale przypuszczam, że jednak większa część nastawia się na dochody z abonamentów swoich poleconych. Trzeba to wziąć pod uwagę. Wiem, że może jestem upierdliwy pod tym względem, za co przepraszam, ale skoro ja potrafiłem doprowadzić do 34 rejestracji na swoim 1 poziomie, to wiem, że tym ludziom, swoim poleconym tez mogę w tym pomóc.

  Marek Olejniczak ma rację, mój domek z kart już kilkakrotnie się rozsypywał, jednak myślę, że dzięki wiedzy z Miasta Szkoleń w końcu umocnię fundamenty i zacznę budować następne kondygnacje.

    

  • Marcin Godlewski pisze:

   Andrzej – dobrze że to napisałeś, cieszymy się że potrafiłeś tyle osób zaprosić do PP :) Mam nadzieję że kurs Macieja Ci choć trochę w tym pomógł :)

     

  • Marek Olejniczak pisze:

   „Owszem, sporo osób nastawia się na szkolenia i na zdobycie wiedzy, ale przypuszczam, że jednak większa część nastawia się na dochody z abonamentów swoich poleconych”.- Aby skutecznie polecać (sprzedawać), trzeba mieć odpowiednią wiedzę:
   Przykładowo umieszczanie swoich linków na forach, w stopkach w mailach itp, to jest to dopiero pierwszy krok.
   Zobacz Andrzeju, co robi Lech Baczyński- jeden z naszych trenerów i generalnie jeden z najlepszych partnerów PP w Polsce. On buduję swoją markę osobistą, listę adresową i swoim autorytetem i reputacją sprzedaje produkty innych (jest partnerem).
   Takie aspekty e-biznesu również będziemy uczyć w Mieście Szkoleń i odwołując się choćby do dwóch pierwszych szkoleń, to będą one na tyle ogólne aby skorzystał przyszły właściciel Sklepu Internetowego, twórca Info produktów, osoba działająca w MLM, czy osoba, która działa w Programach Partnerskich. W każdym biznesie obowiązuje zasada: najpierw trzeba zainwestować, aby później się ta inwestycja zwróciła. Partnerzy, którzy chcą osiągać takie wyniki jak np. Lech- muszą nauczyć się inwestować w zdobywanie nowej wiedzy- inaczej będą stali w miejscu i będą osiągać mizerne rezultaty.
   Pozdrawiam!

     

   • Andrzej Zajko pisze:

    Tak Marku, wiem, że będziecie tego uczyć i bardzo jestem zadowolony z tego faktu, jak również na pewno wiele innych osób.

    Jednak, nie bardzo to miałem na myśli.
    Pamiętam, jak weszła demokracja do Polski i zaczęły wchodzić na polski rynek firmy MLM, jedna po drugiej, sam byłe w Amway. I wtedy, gdy można było rejestrować się za darmo, przed oficjalnym startem, ludzie walili drzwiami i oknami, ale gdy przyszło do wykupowania starterów i potem produktów, to z całej tej „kupy” ludzi została garstka.

    I myślę, że tu będzie bardzo podobnie.
    Ci ambitniejsi, którzy naprawdę chcą nauczyć się zarabiać w sieci, czy w firmach MLM, opłacą abonament, a reszta?

    Myślę, że z tych 34 osób, które zarejestrowały się z mojego linku partnerskiego, zostanie może 5%-10%.

    …chociaż może się mylę, oby tak było. :-)

      

 11. Informacja o abonamencie w wysokości 97 zł bardzo mile mnie zaskoczyła. Jestem nowicjuszem, ale poczytałem sporo na temat trenerów i jak zobaczyłem jakie pieniądze biorą za swoje usługi, jakie odnieśli sukcesy, a jakie śmieszne pieniądze my będziemy za ich wiedzę płacić, to jeszcze bardziej doceniłem cały projekt :)

  Po obejrzeniu fragmentu o domku z kart sam do siebie się uśmiechnąłem, gdyż moje działania przez ostatnie 3 tygodnie, przypominały stawianie takiego domku – szybko postawić bloga, szybko ze 3 wpisy, szybko autorespondera ustawić, żeby ściągać ludzi, namawianie znajomych bez ładu i składu itp. A jedyne czego potrzeba to niewielka inwestycja, cierpliwość i pokora :)

  Mam znajomych, którzy mówią twierdzą, że 100 czy 150 zł to oni na coś takiego nie wydadzą. Po czym z dumą opowiadają jak to w pt czy sob wydali na imprezie 80 czy 120 zł.

  Gdy wspominam komuś o mieście szkoleń i o tym, że zamierzam zarabiać w internecie, to widzę tylko uśmieszki, kręcenie głową, obojętność itp. Kiedyś by mnie to zniechęciło, ale teraz działa to na mnie strasznie motywująco :) Chęć zmazania niektórym osobom „uśmieszków” potrafi być lepszym dopalaczem niż potencjalne pieniądze…

  Pozdrawiam!

    

 12. ataruki pisze:

  Co do tego typu inicjatyw to mnie smiesza, niby chca pomagac ludziom tymi szkoleniami a nie powiedza, ze tak naprawde to chec zarabiania na naiwniakach. Pomyslcie, przeciez w ten sposob tworza sobie „konkurencje” a skoro cos jest tak skutecznego i zarabiaja na tym to po co sie dzielic z innymi – odpowiedz juz podalem, zarabianie na naiwniakach itp. Inna kwestia to ostatni webinar – bardzo slaby. Niby tacy biznesmeni a jakosc mikrofonu tragiczna u Pana Dudzica i inne kwestie, jak chce sie byc traktowanym powaznie to takie rzeczy sie testuje wczesniej, jak nie stac p. Dudzica na mikrofon chetnie sie zrzuca uzytkownicy miasta szkolen ;). Pewnie nie przejdzie ten comment bo jest krytyczny a moderatorzy nie licza sie z wolnoscia slowa, no chyba, ze podejma rekawice i ustosunkuja sie do tego komentarza. Moze za jakis czas wysle miastu szkolen jakies szkolenie co do prowadzenia wideokonferencji itp. Pomimo mojej krytyki pozdrawiam i zycze samych sukcesow, jak najwiecej klientow, pre-klientow itd.

    

  • Marcin Godlewski pisze:

   ataruki – Twój komentarz jest poprawny politycznie (bez wulgaryzmów itp.) więc nie widzę powodów aby go nie zatwierdzić ;)

   1. Trochę obrażasz ludzi mówiąc że są naiwniakami :)
   2. Konkurencja jest zdrowa, jakby jej nie było to by dopiero było :)
   3. Jacek na tym mikrofonie prowadzi chyba wszystkie swoje szkolenia – ja wszystko słyszałem głośno i wyraźnie (nikt jeszcze nie zgłaszał że mikrofon słaby) widocznie miałeś coś nie tak ze swoim sprzętem. Na to niestety już nic nie poradzę.
   4. My zbieraliśmy doświadczeni już jakieś 1,5 roku odnośnie prowadzenia wideokonferencji – chętnie nauczymy się czegoś nowego, więc śmiało możesz coś podesłać :)
   5. Dzięki za obszerny feedback :)

     

   • ataruki pisze:

    Dziekuje za odpowiedz. Nie spodziewalem sie, ze wogole moj komentarz bedzie umieszczony. Co do obrazania ludzi to musze przyznac racje, przepraszam za nazwanie Ich naiwniakami. Co do konkurencji – owszem – jest potrzebna, jest mobilizujaca, co do szkolen – wiekszosc i tak nie wprowadzi w zycie. Znam wielu „kolekcjonerow” a samo szkolenie za te osoby nic nie zrobi. Odnosnie pomyslu Miasta Szkolen to gratuluje i juz nie krytykuje. Co do ludzi kupujacych kota w worku tez ;). Odnosnie webinaru z tego co wiem to nie tylko u mnie byly problemy, sama konferencja byla 2 razy przesuwana z wynikajacych problemow technicznych. Jeszcze raz dzieki za odpowiedz, co do podeslania czegos uznalem ze nie musze skoro macie doswiadczenie poltoraroczne. Pozdrawiam wszystkich szkoleniowcow i uzytkownikow Miasta Szkolen.

      

    • Marcin Godlewski pisze:

     Hmm szkolenia nie przesuwaliśmy w ogóle – było lekkie opóźnienie bo coś Jacka nie było słychać – znaczy on mówił bo myślał że słychać (pewnie coś mu się nie załadowało, albo mikrofon wypiął ;) )

     Nie ma co się dziwić co do akceptacji komentarza. Krytyczne oko też jest potrzebne :) Dla nas to też są wskazówki więc liczymy na wszystko :)

     Aby było śmieszniej to często jakieś obraźliwe komentarze same wpadają do spamu i musimy go przeszukiwać,aby je nawet przeczytać ;)

       

  • Maciej Mazur pisze:

   Z tego co widziałem to słuchawki z zestawu appla:) tak więc nie wiem czy ubogo;)

   Co do reszty to edukacja, czy wiedza jaka będzie przekazywana to tylko w małej mierze infoprodukty, bardziej będziemy szli w stronę e-commarce, w tym też kierunku będą zapraszani trenerzy:).

     

 13. Beata pisze:

  Niestety ze względów finansowych nie skorzystam.

    

  • Szkoda Beato – promocje są ograniczone :(

     

  • Jan pisze:

   Ma Pani rację. Prawie 1200 zł. rocznie, niezależnie od tego czy korzystam, czy też nie. Czy jestem na urlopie, albo po prostu w danym miesiącu nie mam czasu, bez prawa wyboru.

     

   • Janie – jak kupisz na rok to masz taniej, zawsze możesz wykupić na dany miesiąc.

    Cena abonamentu jest tak ustalona aby większość osób mogła sobie na nią pozwolić.

    Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale jak zapewne wiesz – nie da się wszystkim dogodzić ;)

      

 14. Andrzej Zajko pisze:

  Marcinie, a do kiedy jest czas na opłatę abonamentu, bo o tym nigdzie nie piszecie, jeżeli ktoś nie opłaci w jakimś określonym czasie, to co wtedy?

  Nie pytam o siebie, ja mam opłacony abonament, ale mam paru znajomych, którzy zarejestrowali się nie tylko z mojego linku partnerskiego.

  Tak więc, jeżeli ktoś nie opłaci abonamentu, to jego dane zostaną usunięte z bazy danych Miasta Szkoleń, czy po prostu nie będzie miał dostępu do szkoleń?

  Jak to ma wyglądać?

    

 15. Magda pisze:

  Witam! Świetny pomysł, aby zebrać należy zasiać. Nie mam pojęcia jak zabrać się za programy partnerskie. Więc mam zamiar w pełni wykorzystać wasze szkolenia. Pojęcie czasu jest względne sami decydujemy o tym czy go mamy czy nie:) Gdy szkolenia są wykrzystane efektywnie i właściwie muszą przynieść rezultat. Pisze się na to.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>