Paweł Danielewski w MiastoSzkolen.pl

Specjalny krótki wywiad z Pawłem Danielewskim – prosto z gorącego Egiptu przedstawia Marcin Godlewski:

Nie Ma Cię Jeszcze w MiastoSzkolen.pl – Zapisz Się Za Darmo

Zarejestruj się w MiastoSzkolen.pl

Poniżej transkrypcja wywiadu z małymi dodatkami:

Marcin Godlewski: Witam serdecznie Marcin Godlewski pozdrawiam serdecznie z gorącego Egiptu, dzisiaj mamy ponad 30 stopni Celcjusza, jestem tutaj razem z Pawłem Danielewskim trenerem w MiastoSzkolen.pl.

Paweł Danielewski: Witam wszystkich!

Marcin: Tak jak powiedziałem Paweł jest trenerem w MiastoSzkolen.pl będzie przede wszystkich uczył na temat ebiznesu, jak prowadzić biznes, w jaki sposób skutecznie sprzedawać swoje produkty. Paweł jest też znany z tego że stworzył InterKursy.pl i ostatnio poprowadził launch Expert 2.0.

Pawle mówimy tutaj o Mieście Szkoleń, powiedz czy sam też uczestniczysz w szkoleniach?

Paweł: Bardzo chętnie uczestniczę w szkoleniach, przede wszystkim bardzo lubię webinary i to jest właśnie to nad czym się skupiam plus kursy dvd, ponieważ głównie z nich swoją wiedzę czerpię – polskich jak i zachodnich marketerów czy specjalistów z naszej dziedziny.

Marcin: Czyli rozumiem że wolisz siedzieć sobie w domu, nie wyjeżdżać zbytnio na szkolenia stacjonarne – pytanie dlaczego?

Paweł: Przede wszystkim to jest wygoda, słuchając webinarów możemy siedzieć sobie w domu, możemy wszystko oglądać za pomocą komputera, nie musimy nigdzie jeździć, nie musimy nigdzie wychodzić…

Marcin: Można siedzieć w kapciach i pić kawkę w domku ;)

Paweł: Dokładnie, natomiast musimy się trochę skupić. Plus jest też taki że mamy dużą swobodę, dlatego że oglądając nagrany kurs możemy zawsze na chwilę go przerwać i za chwilę powrócić do niego, a będąc na szkoleniu stacjonarnym musimy być non stop skupieni.

Marcin: Często jesteś na takich webinarach ?

Paweł: Jak tylko mi czas pozwala, staram się aby to było jak najczęściej, nie chcę tutaj mówić czy raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie – na pewno jak coś się ciekawego trafi. Jak przychodzą zaproszenia na emaila odnośnie tego że ktoś popularny w naszej branży, czy generalnie w internecie, będzie coś takiego organizował to oczywiście jak najbardziej zaglądam, aby zobaczyć co ciekawego ta osoba powie. Zawsze czegoś nowego czy ciekawego można się dowiedzieć, nie zawsze jest to wiedza 100% niepowtarzalna bo to jest faktycznie trudne, natomiast warto dla tych kilku ciekawostek przyjść, a myślę że zawsze pojawi się coś nowego.

Marcin: Tak, wspomniałeś właśnie o ludziach, dobrze że to zrobiłeś, bo My (MiastoSzkolen.pl) skupiliśmy takie wybitne osoby z Polski – na razie jeszcze nie z zagranicy, kto wie może kiedyś wyjdziemy i za granicę – w każdym razie powiedz mi: Dlaczego przystąpiłeś do MiastoSzkolen.pl, dlaczego się zdecydowałeś i powiedziałeś, że OK będę trenerem ?

Paweł: Jest to bardzo ciekawy i nowatorski projekt – przede wszystkim – projekt gdzie jest położenie głównego nacisku na wiedzę, webinary, przekazywanie wiedzy, przez internet na żywo i tutaj jest duża grupa osób które Ja znam, bardzo cenię i też również zaważyło na tym że się  zdecydowałem.

Marcin: Rozumiem, że te osoby też Cię przekonały do podjęcia współpracy?

Paweł: Tak, te osoby stwarzają prestiż tego serwisu, w ten sposób że są popularne i cenione, po prostu żal by było nie przystąpić do czegoś takiego ;)

Marcin: Fajnie! Komu mógłbyś polecić, uczestnictwo w MiastoSzkolen.pl ?

Paweł: Myślę, że osobom które, cenią sobie przede wszystkim czas. Jeżeli osoba która jest aktywna zawodowo, ceni bardzo swój czas – myślę że właśnie MiastoSzkolen.pl to będzie coś wartościowego dla niej, ponieważ z tego co widzę Wy już w zapowiedziach przekazujecie pigułkę wiedzy. Dajecie skondensowaną wiedzę, Ja lubię robić takie strasznie długie wykłady (w miniExpercie), natomiast i Was będą takie konkrety gdzie jest punkt po punkcie wszystko wytłumaczone i to jest na pewno plus tego co przemawia Za MS, oraz kwestie cenowe. Mamy tutaj do dyspozycji wielu trenerów, wielu wybitnych postaci w jednej cenie nie musimy wszystkich kursów kupować od wielu osób.

Marcin: Tak – to jest też tak że mamy konkretny webinar przez godzinę (albo dłużej), a normalnie można takie  rozciągnąć nawet na dwa dni (ciekawe skąd taki pomył?Może prędzej jeden dzień :) ) Natomiast skupiamy się na tym aby była to wiedza najważniejsza, ta najbardziej konkretna i aby była dostępna dla większej publiki, bo trzeba się rozwijać – bo to podkreślają najwięksi tego świata.

Paweł: Tak, jak zawsze powtarzam, przede wszystkim musimy mieć plan działania, a żeby mieć plan działania i żeby wiedzieć jak działać, to musimy skądś tą wiedzę czerpać, także plan działania plus wiedza plus działanie równa się sukces (plan działania + wiedza + działanie = sukces). Nigdy nie jest tak że bez naszego wkładu, coś tam spada z nieba, zawsze musimy coś zrobić – bez pracy nie ma kołaczy ;)

Marcin: No tak jak widać my tutaj ciężko pracujemy na mini wakacjach z Pawłem

Paweł: Pół wakacje pół nagrywanie materiałów szkoleniowych w ramach akcji: „Zarabianie na Wakacjach”, ale szczerze mówiąc, tutaj to się bardziej przeradza bardziej w pracę niż wakacje. Myślę, że to jest jakieś połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Marcin: Ok, nawet w Egipcie mimo tego że mamy kiepskie łącze (0,5 Mb/s) możemy prowadzić webinar, więc da się.

Paweł: Ja codziennie rozmawiam na skypie przez kilka godzin ;)

Marcin: No właśnie, więc tak naprawdę można siedzieć w ciepłym kraju i szkolić ludzi ;)

Paweł: Dokładnie, no gdyby jeszcze nie to światło ( i upał) bo aż mi tutaj oczy łzawią i dlatego… tak śmiesznie wyglądamy (z przymkniętymi oczami)

Marcin: Fajnie Pawle, że zgodziłeś się porozmawiać (jakby miał inny wybór ;) ), mam nadzieję że Twoja osoba i ostatnie sukcesy przekonają większą liczbę osób do tego aby dołączyć jednak do MiastoSzkolen.pl, zdecydować się na wykupienie abonamentu i rozwijać się cały czas. Bo „Kto się nie rozwija ten się zwija!”, tak więc co idziemy na basen ?  ;)

Paweł: Idziemy! :)

Marcin: Pozdrawiamy serdecznie !

 

Mam nadzieję że wywiad mimo iż krótki, Ci się spodobał – nie tylko palmy, baseny i morze za naszymi plecami. Napisz co o tym sądzisz w komentarzu – będę wdzięczny i polub wpis na facebooku;)

Napisz również czy wolisz wersję wideo + text, czy może inną ?

Zarejestruj się w MiastoSzkolen.pl

25 Komentarze Paweł Danielewski w MiastoSzkolen.pl

 1. Andrzej Zajko pisze:

  Słoneczny Egipt, fajna sprawa.

  Paweł Danielewski nadaje z Egiptu
  Piotr Majewski nadawał z Londynu, nagrywając
  siebie w odkrytym londyńskim autobusie.

  Mnie może jeszcze nie stać na to, aby zwiedzać
  świat, aczkolwiek ja również nie mam problemu,
  aby prowadzić swoje działanie w internecie,
  mimo, iż mieszkam w Glasgow.

  Internet nie ma granic, nawet będąc na księżycu
  można by prowadzić biznes w sieci, tylko żeby
  jeszcze było czym oddychać :-)

  Serdecznie wszystkich pozdrawiam
  Andrzej

    

  • Andrzeju, weź kamerę i idź w miasto, chętnie zobaczę jak to wygląda z Glasgow :) (i pewnie nie tylko ja)

     

   • Marcin Godlewski pisze:

    W sumie nigdy nie byłem więc też pewnie bym obejrzał co tam jest ciekawego i przy okazji posłuchał ciekawych informacji :). Zawsze można zrobić współne międzynarodowe wideo ;p

      

 2. Andrzej Zajko pisze:

  Ok, myślę, że w ciągu paru dni wybiorę się z kamerą w parę ciekawych miejsc i jak wrzucę na youtube, to umieszczę film na blogu i dam znać tutaj w komentarzach :-)

    

 3. :) Tak Andrzeju, Glasgow zapewne ma swoje urokliwe miejsca, ja Wam zazdroszczę jednego, faceci nie mają takiego problemu żeby wyglądać perfekcyjnie, ja przymierzam się do nagrania filmiku ale jak mam się za niego zabrać to muszę wyglądać perfekcyjnie i tak odkładam i odkładam…
  ale do czasu ;)

  pozdrawiam

    

  • Marcin Godlewski pisze:

   Agnieszko – też musimy się ogolić, ubrać jakoś (wyprasować koszulę), fryzurę ułożyć (przynajmniej Paweł), też mamy co robić ;)

   Ciężko to było zrobić w Egipcie, ale daliśmy radę ;)

     

   • Pewnie, że macie ja nie mówię że nie, ale macie jakieś inne nastawienie do tego, większy luz po prostu, ale nad tym też trzeba popracować i myślę, że im więcej publikuje się filmów ze sobą w roli głównej, potem to łatwiej przychodzi, w każdym bądź razie mam taką nadzieję :)

      

    • Marcin Godlewski pisze:

     No tak to przychodzi z „doświadczeniem” ;) Trzeba po prostu wrzucić na luz :)

       

  • Andrzej Zajko pisze:

   Agnieszko, to ja mam problem.
   Moje uzębienie jest w fatalnym stanie i mój sepleniący głos brzmi, jak w kiblu, a mimo to robię filmiki ze swoim głosem i mam to głęboko w…

   Dzięki temu zawsze jakiś ruch ściągam na swoje strony.
   Z czasem pewnie zrobię remont swojej paszczy, ale na razie…

     

 4. Wanda pisze:

  ok ja tez zamierzam tak pracować i nie tylko

    

 5. Pragną się rozwinąć finansowo i intelektualnie i jestem otwarty na bizne proszę o pomoc Marek
  ]

    

  • Marcin Godlewski pisze:

   Myślę że właśnie odpowiedzi na Twoje problemu uzyskasz w MiastoSzkolen.pl ;) Wszystko w odpowiednim czasie.

     

 6. EGIPT pisze:

  zdecydowanie obraz + dźwięk i słowa!!!
  lepiej słuchać i widzieć niż czytać!!!

    

 7. Barbara pisze:

  Wiem, że zostanę przegłosowana, wszyscy raczej wolą dżwięk i słowa. A co robić, gdy się jest wzrokowcem? Dużo lepiej przyswajam sobie wiedzę przez czytanie. Gdy słucham, gros wiadomości umyka mej uwadze. Ale mam na to sposób, Przeglądam kilka razy, aż wyłapię sedno problemu. Więc, mimo wszystko, z zainteresowaniem czekam na następne materiały.

    

  • Adam Kopeć pisze:

   Ja się tu przychylę do tekstu pisanego, szybciej go jestem w stanie przelecieć i dodatkowo łatwiej znajduję w nim informację.

   Dlatego dziękuje za zamieszczenie również wywiadu w formie tekstu. Przy okazji ugładziliście go i jest ładniejszy stylistycznie :D

     

 8. Według mnie trafniejszy jest przekaz video.Większość woli oglądać niż czytać a tyle jest pięknych książek.

    

 9. Karol pisze:

  Wywiad bardzo dobry, przyjemnie się słucha i patrzy na palmy za Waszymi plecami. Osobiście preferuję opcję video. Przyjemnie jest zobaczyć twarz rozmówcy, a duża ilość testu czasem potrafi zniechęcić. Uważam jednak, że rozwiązaliście to świetnie, wprowadzając video i tekst.

  Gratuluję i pozdrawiam.

    

 10. Maria Ewa pisze:

  Już oswoiłam się z Waszymi postaciami i wolę je widzieć niż czytać tekst, lepiej do mnie trafia słowo wypowiadane, a tym bardziej gdy mogę obserwować osoby. Tekst pod spodem jeszcze raz utrwala ważne fragmenty wypowiedzi. Tak więc wszystko robicie ok. Jesteście bardzo dobrze zorientowani w potrzebach nowicjuszy w tym zajęciu. Gratuluję orientacji i chęci mimo upału. Ja przy takiej temperaturze nie wychodziła bym z wody, a Wam jednak się chciało pozostać na stanowisku w nienagannym opakowaniu. Doceniam wysiłki. Miłego pobytu w krainie Faraonów i pozdrawiam z też upalnej Polski.

    

 11. marek niewinski pisze:

  o ile nie wypowiadam się /szkoda czasu/ o tyle ciągle się zastanawiam …..wywiad w Egipcie,ładne widoki,mmm,mhm,ehm,słabe audio….prostota,gdzie profesjonalizm,na kim to ma wywrzeć wrażenie?? zdecydowanie wolałbym : dowolne miejsce /bez podnoszenia przesadnie nosa-to dobre w środowiskach …../,dobra fonia,dobra treść,…….a tego tu brak,

  co wnosi ten wywiad /poza reklamą czegoś „mielonego”/??

    

  • Marcin Godlewski pisze:

   Dzięki za komentarz :)
   Widoki faktycznie były cudne, audio słabe bo był straszny wiatr, Pawłowi złamał się taki rzep (chwilę przed) i musiał mikrofon trzymać w ręku.
   Treść zawsze może być lepsza.
   Sam wywiad był elementem jednego z kursów Pawła (powiedzmy że o pracy na wakacjach) więc ni jak nagrany przy okazji – miał być dłuższy, ale wyszło jak wyszło :)

     

 12. Adam Wydra pisze:

  Dobre, krótkie wideo. Marcinowi wspominałem o widoczkach, plaży i morzu, że trochę mi tego brakuje. Chłopaki mieli pewnie tyle pracy, że wyleciało im to z głowy. Mimo to dali mi dużo do myślenia, przede wszystkim pokazali, że można. Skoro oni mogą to ja również.

  Stoję murem za wideo, zawsze można zrobić transkrypcję, co przyda się części czytelników i wujek google również będzie patrzył na blog przychylniej.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>