Pakiet do Zarządzania Projektami już dostepny!

Miło mi poinformować, że pod adresem zarzadzanie.miastoszkolen.pl można już nabyć pakiet do zarządzania projektami przez internet. Składają się na niego: roczny hosting genialnej aplikacji Redmine oraz szkolenie video z obsługi tego narzędzia.

Redmine to cieszący się dużą popularnością w branży IT program do zarządzania projektami. Jego użyteczność i możliwości okazały się tak uniwersalne, że obecnie korzystają z niego także inne branże.

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją możliwości Redmine:

Poza dostępem do narzędzia, na naszej platformie jest także możliwość nabycia szkolenia video z obsługi Redmine. Jest ono szczególnie przydatne w kilku i kilkunastoosobowych firmach, które chcą w pełni wykorzystać możliwości tego systemu. Szkolenie trwa tylko 3 i pół godziny, natomiast część przeznaczona dla „zwykłego” użytkownika (pracownika bez uprawnień administracyjnych) trwa jedynie 30 minut! Jest to niebywała oszczędność czasu i pieniędzy dla organizacji chcących wdrożyć zarządzanie projektowe.

Zapraszamy także na stronę partnerską myRedmine.com, na której można dowiedzieć się więcej o tym narzędziu.

Kup Teraz