Nowy Trener w Mieście Szkoleń

Już we wtorek – 17 kwietnia 2012 o godzinie 20:00Piotr M. Łabuz poprowadzi w Mieście Szkoleń darmowy webinar o neuromarketingu i NLP w Biznesie, z którego dowiesz się między innymi:

 • Dlaczego klient nie robi tego, czego od niego oczekujemy?
 • Dlaczego klient NIGDY nie podejmuje racjonalnych wyborów?
 • Jak kupuje mózg klienta?
 • Jak wykorzystać tą wiedzę do osiągania lepszych efektów w biznesie?

nagranie-labuz
Zobacz teraz zaproszenie na webinar >>

Kim jest trener?

Piotr M. Łabuz – psycholog społeczny, informatyk, praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem, certyfikowany trener neuro-lingwistycznego programowania i biznesu, coach, specjalista w zakresie neuromarketingu oraz perswazji i wywierania wpływu w biznesie.

Doświadczenie w biznesie: od 1989 roku współwłaściciel i członek zarządów wielu firm. Obecnie członek zarządu Yans Cron Consulting Group sp. z o.o.

Doświadczenie w zakresie szkoleń: Od 10 lat prowadzi szkolenia w zakresie skutecznej perswazji i wywierania wpływu, negocjacji handlowych oraz komunikacji w biznesie. Autor jedynej na polskim rynku książki dotyczącej marketingu perswazyjnego, a także wielu artykułów w prasie specjalistycznej i branżowej. Jako jednen z dwóch głównych trenerów prowadzących w Pierwszym Studium Trenerów Psychologii Biznesu i Coachingu w ciągu ostatnich 3 lat wykształcił ponad 100 trenerów.

W trakcie szkoleń otwartych i zamkniętych szkolił pracowników m.in. firm: Hoga S.A., Hewlett-Packard Polska sp. z o.o., Siemens Polska sp. z o.o., Telekomunikacja Polska S.A., Telewizja Polsat S.A., AIG Credit S.A., AIG BANK Polska S.A, Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Alcatel Polska S.A., Chryso Polska sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A., Lafarge Gips Polska sp. z o.o., Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A., Polifarb Cieszyn — Wrocław S.A., Saint-Gobain Glass Polska sp. z o.o., The Lorenz Bahlsen Snack-World sp. z o.o., PZU S.A.

Zapraszamy serdecznie na szkolenie!

Ilość miejsc jest ograniczona. Zarezerwuj swoje już teraz >>

2 Komentarze Nowy Trener w Mieście Szkoleń

 1. Marta pisze:

  Wow – niesamowite doświadczenie, na takim szkoleniu to trzeba być :)

  czy można polecić to szkolenie znajomym ?

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>