Nowe możliwości w PP – aż 90% prowizji!

Cześć, nazywam się Łukasz Jarzembowski i od dziś będę się zajmował sprawami związanymi z programem partnerskim MiastoSzkoleń.pl.

Idą zmiany…

Jak już wiecie z poprzedniego wpisu Marka (a w zasadzie z video), w Mieście Szkoleń szykują się duże zmiany. Kilka z nich już mogliście zaobserwować:

  • Rozszerzenie asortymentu Miasta Szkoleń.
    Przez dłuższy czas jedynym produktem jaki mieliśmy był abonament na podstawy ebiznesu. Niedawno wprowadzilismy nowe produkty (AS Marketingu Live, webinar z mediów społecznościowych), od których również otrzymujecie prowizje.
  • Wydłużyliśmy działanie cookie z miesiąca na rok
  • Wprowadziliśmy dodatkową prowizję bezposrednią, ktora jest naliczana osobie która jako ostatnia polecila kupujacemu Miasto (przed ostatnia transakcją)
  • Wprowadziliśmy (prawdopodobnie jako pierwsi na polskim rynku programów partnerskich) produkt z 90% prowizją.
    Od kilku dni możecie promować webinar wprowadzający do najbliższego szkolenia abonamentowego w śmiesznie niskiej cenie i o wysokiej skuteczności: mediaspolecznosciowe.miastoszkolen.pl. Suma prowizji przy tym produkcie to 50% – bezpośrednia i 40% z pierwszego poziomu. Czyli za każdego nowego użytkownika (niezarejestrowanego wcześniej w MS) otrzymujesz 90% prowizji! Ponadto nowi poleceni już na zawsze pozostają w Twojej strukturze i będziesz otrzymywać od ich zakupów prowizje wieczne.

Mam nadzieję, że nowe możliwości zarobkowe zmotywują Cię do jeszcze aktywniejszej promocji Miasta Szkoleń i osiągania jeszcze lepszych rezultatów.

PS. Już niedługo „uwolnimy” wszystkie szkolenia, które do tej pory zostały u nas przeprowadzone, a prowizje od ich sprzedaży będą również bardzo korzystne :-)

PPS. Z okazji objęcia stanowiska Managera PP, mam dla Ciebie mały konkurs: Jeżeli interesujesz się e-biznesem i Programami Partnerskimi od dłuższego czasu (kilka lat), to wiesz, że nie pojawiłem się tu „znikąd”. Działam w tej branży ponad 5 lat i mam na swoim koncie już kilka projektów internetowych. Osoba, która jako pierwsza wskaże 3 moje projekty przed Miastem Szkoleń, otrzyma od nas koszulkę :) . Dla ułatwienia dodam, że wszystko co znajdziesz w Sieci podpisane moim nazwiskiem (lub nie, ale bedą przesłanki że to mój projekt) – są właśnie sprzed ery Miasta Szkoleń. Od maja po prostu nie miałem czasu na nic innego ;) Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach :)

Jeden Komentarz dla Nowe możliwości w PP – aż 90% prowizji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>