Nauczysz się pisać i jeszcze Ci za to ZAPŁACIMY!

Dziś mamy dla Ciebie specjalny konkurs w ramach szkolenia dr Macieja Dutko. Do zgarnięcia nagrody o łącznej wartości ponad 500 zł! Szczegóły na tym filmie:

Dodatkowo, jeżeli uznamy, że Twoja oferta nam odpowiada i ją wykorzystamy w MiastoSzkolen.pl, to za nią…zapłacimy?! :)

Tak, chcę wziąść udział w tym konkursie i zgarnąć atrakcyjne nagrody!

2 Komentarze Nauczysz się pisać i jeszcze Ci za to ZAPŁACIMY!

 1. Tomasz pisze:

  Bardzo fajna inicjatywa. Na pewno będę na szkoleniu. Miałem okazję poznać dr. Macieja Dutko na zjeździe forum ebiznesy.pl i zakupiłem jedną z jego książek. Jest on znakomitym fachowcem i utalentowanym pisarzem. A bon na książki tez na pewno się by przydał. :)

    

 2. Dzień bardzo dobry,

  Ja tylko dodam od siebie, że Maciek (moim nieobiektywnym zdaniem) jest jednym z najlepszych szkoleniowców w Polsce. Nie mówię tu tylko o jego wiedzy i doświadczeniu – mówię także (a może przede wszystkim) o umiejętności przekazywania wiedzy. Maciek ma doświadczenie dydaktyczne: własne szkolenia, praca na wielu uczelniach, szkolenia Allegro, szkolenie Tajemnice Stratega ;-) i wiele innych. Maciek wciąga sposobem przekazu. Jest niesamowity.
  Oczywiście dzisiaj także będę na tym szkoleniu. I pewnie zadam Maćkowi kilka niewygodnych pytań, hehe. Ale ten skurczybyk umie odpowiadać, więc pewnie go nie zaskoczę. A rady i przyjaźń Maćka cenię sobie bardzo.

  Pozdrawiam Was z uśmiechem ;-)
  Paweł Krzyworączka
  http://darmowy-kurs-pozycjonowania.pl – naucz się pozycjonowania od podstaw

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>