Narzędzie, z którego korzysta Piotr Majewski!

Specjalne dla naszych czytelników Marcin Matuszewski udostępnił poniższy wywiad z Piotrem Majewskim (nagrany jakiś czas temu).
Piotr mówi o jednym świetnym narzędziu z którego korzysta, prawie na co dzień ;) Osobiście muszę się przyznać, że robię dokładnie to co on :)

Przypominam, że do 26.10 do północy możesz zgarnąć FastLangSystem w wyjątkowej cenie.

Zobacz pełną ofertę na stronie: PROMOCJA!

Otrzymasz dodatkowo 5 bonusów… przepraszam SZEŚĆ Marcin Matuszewski wczoraj podesłał mi powyższy wywiad wraz z kolejną rewelacyjną dla Ciebie informacją, że klienci Miasta Szkoleń, którzy kupią FastLangSystem do północy w piątku otrzymają kurs „Mapy Myśli – Językiem Twojego Umysłu” w wersji on-line zupełnie  ZA DARMO!!!

Tutaj Twój specjalny link: Specjalna Promocja Kursu FastLang System Tylko Północy!

5 Komentarze Narzędzie, z którego korzysta Piotr Majewski!

 1. Marcinie, niezła zachęta w mail’u ;) – chyba każdy był ciekaw jakiego narzędzia używa Piotr Majewski, choć w moim przypadku początkowo pomyślałam: „pewnie autoresponder”, ale zaraz potem przyszła myśl „eee… autoresponder już jest zbyt dobrze znany…” :)
  Co do map myśli – odkąd zaczęłam ich używać, nie przestaję, choć jestem czasem leniwa taj jak mówi Piotr w nagraniu…
  Myślę, że jest jeszcze jedna zaleta korzystania z map myśli:
  Ostatnio robiłam dla siebie mapę myśli nt. zwiększania sprzedaży, chodziło o zrobienie podręcznika krok po kroku i tworząc mapę odkryłam, że wiele wiedzy na ten temat już posiadam, choć wydawało mi się że dużo mam do nauczenia, wiele wiedzy umyka nam na codzień, warto ją systematyzować.

    

  • Dziękuję :) Właśnie mapy są tak ciekawym narzędziem, że dzięki nim można baardzo dużo rzeczy nie tylko zanotować, ale także zaplanować ;) Przy planowaniu podobnie jak u Ciebie, o wiele łatwiej można sobie pewne kwestie przypomnieć.
   Ja mam dokładnie tak samo jak Ty :)

     

 2. piotr pisze:

  Od jakiegoś czasu zacząłem wykorzystywać Mapy Myśli i bardzo chwalę sobie ten sposób notowania oraz planowania.

    

 3. aga pisze:

  Korzystam z fast lang systemu mniej więcej od miesiąca, czy i ja mogę otrzymac darmowy kurs map myśli? Trochę byłoby to krzywdzące gdyby osoby które wcześniej zakupiły ten produkt były w tej promocji pominiete.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>