Największe Forum Przedsiębiorców w Polsce – GrowUp StartUp

growupstartupNie można tego wydarzenia porównać do seminariów i kongresów dedykowanych przedsiębiorcom, które już znamy. Będzie to bowiem pierwsze biznesowe show w Polsce.
Organizatorzy zaskoczą uczestników zarówno innowacyjną formułą wystąpień, która łączy merytorykę, interakcję z widzami, elementy show i nietypową promocję najlepszych młodych, polskich firm. Dodatkowo występujący prelegenci niejednokrotnie zaintrygują tematyką i przełomowymi teoriami.

Podczas Grow Up Start Up wystąpią autorytety biznesu na skalę światową – ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, UK, Francji i oczywiście Polski.  Będzie okazja posłuchać królów Doliny Krzemowej, anioła biznesu, twórców największych marek światowych, wielkich inwestorów i odkrywców nowych idei.19 i 20 czerwca będzie można dołączyć do największej sieci linkującej przedsiębiorców z przedsiębiorcami, inwestorami i organizacjami umożliwiającymi rozwój kariery lub biznesu.

Na Warszawskim Torwarze spotkają się wszyscy, którzy chcą być konkurencyjni dziś i jutro, być przedsiębiorczy w korporacjach. Ci którzy rozważają założenie własnej firmy, są na starcie, jak również ci którzy już coś osiągnęli, ale pragną więcej. 

Wybrani prelegenci:

  • Morten Lund – aktywny inwestor start-upowy, współtwórca suksesu Skype’a
  • Marco Kozlowski – multimilioner, twórca Wealth: The Formula – po raz pierwszy w Polsce
  • Bob Dorf – autor „The startup owner manual” – po raz pierwszy w Polsce
  • Łukasz Misiukanis - prezes Socializera – jednej z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce
  • I wielu innych

promocja-startup

Normalna cena to 550 brutto, jednak wykorzystując kod rabatowy: miastoszkolen2 – otrzymasz bilet w cenie 259 PLN

Wejdź na stronę: http://growupstartup.com/ i złóż zamówienie z kodem rabatowym!

Bilety można kupić do niedzieli 16.06.2013 do godziny 23:59:59!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>