MiastoSzkolen.pl offline – tylko w Krakowie w ramach ŚTP!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości i MiastoSzkolen.pl

Mam okazję poinformować wszystkich że MiastoSzkolen.pl, a w sumie Ja, będę miał okazję opowiedzieć historię powstania portalu + kilka wskazówek dla początkujących osób, które myślą o własnym ebiznesie na Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w Krakowie.

Ogólnie ŚTP to ogólnoświatowa inicjatywa promująca przedsiębiorczość. W jej ramach odbywają się profesjonalne szkolenia i warsztaty, dodatkowo organizowane są liczne imprezy towarzyszące i happeningi. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm. Każdego roku w inicjatywę włączają się kraje z całego świata. W Polsce ponoć najaktywniejszym miastem jest właśnie Kraków. Ogólnie o imprezie można poczytać na stronie: http://unleashingideas.webjam.com/poland , o imprezach/szkoleniach w Krakowie można poczytać na stronie: http://tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl/.

Wykład odbędzie się:

Data: 18 listopada (piątek), godzina 14.00-15.00
Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, parter, sala 53
Prowadzący: Marcin Godlewski
Obowiązkowa rejestracja: http://www.miastoszkolen.evenea.pl/ lub na stronach oficjalnych.(wiem że zostało ok. 40 wolnych miejsc)

Po wykładzie będę jeszcze chwilkę do dyspozycji uczestników.

Zapraszam serdecznie!

 

Już po – dodaję kilka zdjęć ;)

2 Komentarze MiastoSzkolen.pl offline – tylko w Krakowie w ramach ŚTP!

  1. Będę :) Marek, Marcin – Będziecie obydwoje?

      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>