Marcin Gurtowski – zwycięzca konkursu w MiastoSzkolen.pl

Poniżej przedstawiamy osobę która wygrała pierwszy konkurs w PP MiastoSzkolen.pl na najskuteczniejszego partnera.
Zachęcamy wszystkie osoby które otrzymały od nas nagrody do podesłania swojego zdjęcia/wideo z nagrodami – umieścimy je na naszym blogu :)

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach! (wczoraj została wysłana kolejna paczka z koszulką)

10 Komentarze Marcin Gurtowski – zwycięzca konkursu w MiastoSzkolen.pl

 1. Marek pisze:

  Czyżby to był Toruń?

    

 2. Mateusz pisze:

  Gratulacje! Tak trzymać :) Bardzo dobrze mówisz, trzeba wdrażać wiedzę w życie, to podstawa żeby były jakiekolwiek efekty. Masa ludzi kupuje jakieś kursy, chodzi na szkolenia, a następnie rzuca to w kąt i o tym zapomina. Nic od razu samo się nie zrobi, trzeba zapierniczać ;] a w szczególności na początku. Jeszcze raz gratuluje ;]

    

 3. Malgorzata pisze:

  Gratuje wygranej!!! Pół roku to super rezultat.
  Ja niestety należe do tych którzy nie odkladają, robią coś caly czas i jedno wielkie nic! Poświęcam działaniu w internecie 4-5 godzin dziennie. Lubie to i dlatego jeszcze to ciągnę, ale z coraz mniejszym zapałem.
  Dziś nawet rozmawialam z koleżanką, która ma podobne osiągi. Powiedziala mi, ze powinnam rzucić to i zająć się „przeformatowaniem siebie” – pozytywne myślenie, wizualizacje, psycholgia itp przez 10 lat to na pewno osiagnę sukces. Zadne szkolenia, zadzne dzialanie! pozytywne myslenie to jest to! Bez tego nie ma co się nawet brać! ;)

    

 4. Mirek pisze:

  Gratulacje!!!

    

 5. Ryszard pisze:

  Gratuluję serdecznie.
  Ale jednak muszę Ci powiedzieć, że „czarujesz” i bajerujesz podobnie jak większość facetów prowadzących podobną działalność szkoleniową. Mówisz, że masz kontakt z internetem gdziekolwiek stoisz czy siedzisz. Nawet nad wodą! To znaczy, że Twój nowy tablet komunikuje się ze światem na zasadzie telepatii i nie obchodzi go to, czy ma tu tzw. zasięg, czy jest w zasięgu czy nie? No i po co robisz ludziom wodę z mózgu? Wielu zacznie Ci wierzyć na słowo, złe słowo. Przecież tablet działa identycznie jak najzwyklejszy laptop, ma te same wady i zalety, bo sam jest bardzo małym komputerem. Pozdrawiam.

    

  • No niestety Ryszardzie muszę Cię zmartwić jest wiele tabletów i nawet laptopów do których wkłada się kartę gsm (taką jak do telefonu kom.). Wtedy internet działa tam gdzie jest zasięg gms – czyli w bardzo wielu miejscach. Jest nawet czytnik ebooków który działa na podobnej zasadzie ;)
   Niestety to nie bajer :)

     

  • Łatwo jest zarzucić komuś, że „czaruje”, lub też jak to miałeś na myśli mówi bzdury. To jest bardzo proste wystarczy chwila, moment i już zarzut gotowy. Tylko jak to się ma do rzeczywistości?
   Tablet Samsung Galaxy to takie sprytne ustrojstwo, które poza dostępem do internetu poprzez wi-fi ma również możliwość łączenia się poprzez wspominaną przez Marcina kartę. Taka karta jest dostępna chyba u większości operatorów, więc w sumie prosta sprawa.
   W laptopach co może wydać się zaskakujące również jest możliwość łączenia się poprzez mobilny internet. Wiem to z własnych doświadczeń – działa! :D
   Tak więc nie potrzeba tu żadnej magii, telepatii czy może „przekazu myśli” aby w naszych czasach mieć dostęp do internetu w wielu miejscach, również i nad wodą nie miałem z tym żadnych problemów.
   Stwierdzenie, że tablet działa identycznie jak laptop, że posiada takie same wady i zalety jest błędne. To tak jakby porównać mikrofon pojemnościowy do dynamicznego i powiedzieć, że w sumie niczym się nie różnią bo oby dwa służą do rejestrowania fali dźwiękowej. Tymczasem różnica między jednym a drugim jest kolosalna. Podobnie ma się sprawia między tabletem, a laptopem. Nie będę mówił co jest lepsze, a co gorsze, mogę natomiast powiedzieć, że tablet jest z całą pewnością świetnym uzupełnieniem.
   Reasumując jak widać nie rzucam słów na wiatr. Za tym co mówię zawsze stanę! Więc kto i komu robi tu wodę z mózgu?
   Pozdrawiam

     

 6. Krzysztof pisze:

  Witam i GRATULUJĘ WYGRANEJ!
  Marcinie podałeś świetne punkty niezbędne w osiągnięciu sukcesu Chciałbym tylko napisać tylko o jednym dodatkowym czynniku bardzo mocno wspomagającym dążenie do sukcesu (różnie nazywanym) a jest nim:
  ENTUZJAZM! cokolwiek robisz rób to z entuzjazmem w innym wypadku ludzie „wyczują” że jest to sztuczne wymuszone lub wyuczone! Miej entuzjazm i… okażesz się naturalnym ekspertem od którego warto się uczyć lub kupić!
  pozdrawiam serdecznie :)

    

 7. Gratulacje wygranej super podejście do tematu REWELACYJNE – zabieram je
  pozdrawiam
  Piotr Tumidajewicz
  http://piotrtumidajewicz.pl

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>