Konkurs! Nowy trener w MiastoSzkolen.pl, kim jest?:)

Przygotowaliśmy spontanicznie krótkie video.


Kim jest nowy trener w Mieście Szkoleń (imię, nazwisko)?
Zapraszam do konkursu na naszym FanPage

19 Komentarze Konkurs! Nowy trener w MiastoSzkolen.pl, kim jest?:)

 1. Damian Bogdan pisze:

  Co mnie motywuje? Dynamiczna muzyka oraz animacje jak ta znajdująca się na stronie http://infinitemind.pl/mighty/kartka/ ,oraz życiowe motto „Odpowiedz sobie na jedno ale to jedno bardzo ważne pytanie,co byś chciał w życiu robić? I Zacznij to Robić!!”

    

  • Magdalena Machalska pisze:

   Osobą, która potrafi zmotywować do działania jest Maciek Wieczorek. Po prostu ma do tego wrodzony talent, a może lata ćwiczeń. Nie wiem czym jest to coś, ale ma to coś. Prostota języka, pomysłowość, działanie, efekty, charyzma, logika, poczucie humoru. Najbardziej sobie cenię fakt, że mówi wprost. Konkrety. Ciekawe jest również to, że potrafi zmotywować w bardzo przewrotny sposób :) Niemniej jednak – potrafi przez duże P.

     

  • Leszek P pisze:

   Paweł Krzyworączka jest trenerem który posiada tytuł Doktora zaś to co mnie motywuje najbardziej to dwie rzeczy : niezwykły klimat muzyki Tangerine Dream i każde nowe możliwości jakie tylko dostrzegam przed sobą.

     

 2. pat pisze:

  Maciej Mazur?:D

    

 3. Paweł pisze:

  To może być tylko Paweł”Krzywy”Krzyworączka:)))
  Co mnie motywuje? Biografie.Życie ludzi,którzy swym uporem,ciężką pracą osiągnęli swój cel.Nie bali się ryzyka,nieprzychylności otoczenia,trwali przy swoich pomysłach.Książek na ten temat jest wiele – są to teraz bardzo znani ludzie ale na naszym podwórku już też można znaleźć podobne postacie:))))Choćby znani nam trenerzy e-biznesu(bez kadzenia:)))
  Zaglądam tu nie tylko po wiedzę z e-markietingu.Mam potem więcej chęci do efektywnego spędzenia dnia.
  Pozdrawiam.

    

 4. pion pisze:

  mam pytanie a koszulka bedzie wyprana czy tylko wyprasowana

    

 5. Motywuje mnie cel do którego zmierzam. Nowe możliwości które odkrywam. Nowi ludzie, których poznaję w swojej codziennej pracy.

    

 6. Łukasz Olko pisze:

  Mnie z kolei najbardziej motywuje uśmiech mojej żony i dzieci, dynamiczna jazda rowerem po leśnych ścieżkach oraz świadectwa dzielnych ludzi pokroju Nick’a Vujicic‏: http://www.youtube.com/watch?v=wOlTdkYXuzE

    

 7. Małgorzata pisze:

  Jedyna wskazówka to doktorat. Może to Dariusz Świerk?
  Co mnie motywuje? Głównie ciekawość bo lubię zdobywać wiedzę. Poza tym trzeba ćwiczyć mózg. Uczenie się lepiej ćwiczy mózg niż zapamiętywanie numerów telefonów. Moja babcia w wieku 89 lat miała dobrą pamięć i sprawny umysł bo pasjami rozwiązywała krzyżówki. Nie lubię krzyżówek (chociaż kiedyś tworzyłam krzyżówki dla zabawy), dlatego nawet jeśli brak sukcesów, warto się uczyć żeby ćwiczyć mózg.

    

 8. Ania Galeńska pisze:

  Brak odpowiedzi na pierwsze pytanie:
  Paweł Krzyworączka JEST doktorem nauk ale Nie jest już (jak sądzę:)) nowym trenerem.

  Oto odpowiedź na drugie pytanie:
  Do działania potężnie motywują mnie dwie rzeczy, a właściwie dwie strony „tego samego medalu”.
  1- gdy mocno i wyraziście wyobrażę sobie co chciałabym mieć (to nie są tylko sprawy materialne)
  2 – Gdy widzę mocno i wyraźnie brak tego, co MAM mieć (NO BO TO JEST SPRAWA NIEODWOALNA!) (to nie są tylko sprawy materialne).

  Czyli niezależnie od tego, czy widzę szklankę do połowy pełną czy pustą (od połowy) to BARDZO MOCNO chcę napełnić ją do końca. Szklanka z widocznym dnem jest WYJĄTKOWO motywującą szklanką.
  Tak naprawdę samo napełnianie szklanki jest fascynujące. Kiedy widzisz, że się udaje. Gdy się nie udaje – wystarcza mi przypomnienie sobie motywacji i wtedy wspomniana fascynacja się pojawia. I dna NIE MA!

  Jeszcze jedno, zupełnie nie na temat: Przyjemnie jest popatrzeć na tych uśmiechniętych ludzi tu obok, w prawym górnym rogu – gdy to piszę. Życzę powodzenia w sympatycznym konkursie :-).

  Kubeczek mi się nie należy w żadnym wypadku ale konkurs się spodobał.
  Z tego powodu (na cześć :-)) wysyłam kulawą (na jedną nóżkę) odpowiedź. :-)).

    

 9. ireneusz pisze:

  wielu doktorów znam… a jednak liderzy bardziej pociagaja… a moze dwa w jednym… będzie synergia… kto sie nie rozwija ten sie zwija… a co na to lenie… mnie najbardziej motywuja nowe zadania… coś całkiem nowego… podobno głupi szuka pracy… a ja szukam pieniędzy i dobrego samopoczucia… chociaż w moim wieku w młodym zespole znajdę duzo wiecej… wiem o tym…

    

 10. Paweł Janus pisze:

  Odpowiedź na pytanie konkursowe, to:

  Nowym trenerem w MieścieSzkoleń będzie dr Artur Lewandowski.

  Natomiast co mnie motywuje:

  Motywuje mnie dążenie do wolności im większą mam swobodę wyboru w życiu, tym bardziej jestem szczęśliwy :)

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>