Konkurs Mikołajkowy dla Partnerów MiastoSzkolen.pl

Tuż przed mikołajkami postanowiliśmy zrobić szybki konkurs w którym nagrodą będzie podwojenie prowizji zarobionej przez najbliższy tydzień.

konkurs-mikolajkowy

Zasady konkursu:
Promuj przez okres od 02.12.2011 do 09.12.2011 (do godziny 19:45) oferty szkoleniowe w MiastoSzkolen.pl – dostępne na stronie http://idealny-webinar.miastoszkolen.pl/ 

Trzech partnerów którzy polecili największą liczbę klientów otrzyma podwojenie prowizji za ten okres czasu. Czyli jeśli zarobisz 500 zł to drugie 500 zł otrzymasz od nas gratis, czyli zarobisz łącznie 1000 zł.

Czas trwania konkursu:
od 02.12.2011 (godz 13:00) do 09.12.2011 (do godz. 19:45)

Nagroda:
Podwojenie prowizji zarobionej w tym okresie czasu.

Jak Promować?
Wystarczy do linków z ofertą dodać swoją końcówkę partnerską dla przykładu:
http://idealny-webinar.miastoszkolen.pl/#p2s2 i taki link albo zamaskować (polecam: https://bitly.com) albo po prostu wysłać go do swoich list mailingowych, lub umieścić na facebooku. Oczywiście odpowiednio zachęcając. Można również napisać specjalny wpis na blogu który będzie poruszał tematy szkolenia i zachęcić do wykupienia szkolenia (lub abonamentu)

Wysokość Prowizji
Za sprzedaż pojedynczych szkoleń jest prowizja: 30% bezpośrednia i 30% z pierwszego poziomu. Za sprzedaż abonamentu (czyli dwóch szkoleń) tak jak zawsze do 60% (według poniższego obrazka)

Najbliższe szkolenia będą dotyczyły prowadzenia idealnych webinarów (szkoleń itp.) a także ważnej w ostatnim okresie czasu, skutecznej sprzedaży poprzez webinary. To szkolenie będzie wyjątkowo składało się z dwóch webinarów – na pierwszym będą poruszane tematy związane z przygotowaniem i prowadzeniem webinaru, na drugim będzie przede wszystkim sprzedaż na webinarach. Prowadzący szkolenie – Marek Olejniczak, cena to 127 zł brutto.

Kolejne szkolenie będzie prowadził Bartek Popiel i będzie dotyczyło produktywności i zarządzanie czasem – czyli temat w którym Bartek jest mistrzem. Polecam obejrzeć mój wywiad z Bartkiem przeprowadzony w czerwcu 2011 roku - http://blog.miastoszkolen.pl/bartek-popiel-w-miastoszkolen-pl/.

Nie ma cię jeszcze w Mieście Szkoleń?

Zarejestruj się w MiastoSzkolen.pl

2 Komentarze Konkurs Mikołajkowy dla Partnerów MiastoSzkolen.pl

 1. Marcin Giermek pisze:

  Super!!
  Z tego co widzę może się opłacić udział, dużo prowizji dajecie :)

    

 2. Kasia pisze:

  Super pomysł!!

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>