Klub Rozwoju MentalWay!

Pamiętasz największe szkolenie w MiastoSzkolen.pl które przeprowadziliśmy z Michałem Wawrzyniakiem ? Było wtedy 1024 osóby on-line !

Tym razem Michał organizuje kolejne duże szkolenie stacjonarnie – Klub Rozwoju MentalWay – szkolenie rewelacyjne i również za rewelacyjnie niską cenę.

Założeniem spotkań Klubu Rozwoju MentalWay, przeprowadzanych przez MentalWay i Michała Wawrzyniaka jest stworzenie możliwości rozwoju personalnego i biznesowego dla niemal wszystkich, tak, aby były one dostępne dla każdego, bez względu na dwie główne przeszkody:
1. Brak czasu
2. Brak pieniędzy

A także, żeby dostarczały regularnie nowej dawki wiedzy i energii, gromadziły osoby o podobnych zainteresowaniach, które są szczerze nakierowane na swój rozwój i sukces w życiu, a nie tylko na stękanie i narzekanie, jak ogromna większość ich znajomych.

Kluby organizowane są głównie w weekendy, a ich koszt to 50 PLN. Tak, aby każdy mógł dojechać i skorzystać, nawet wtedy, gdy nie może pozwolić sobie na urlop czy szkolenia za tysiące złotych.

Doceniając ten fakt, od 19 września 2009 czyli pierwszego Klubu, do dnia dzisiejszego, na Klub Rozwoju MentalWay przyjechało i wzięło udział w 19 edycjach, ponad 2750 osób!.

MiastoSzkolen.pl przyłącza się do akcji promocyjnej, ponieważ doskonale wiemy że „Kto się nie ROZWIJA, ten się ZWIJA!”. Sami byliśmy już na kilku szkoleniach Michała Wawrzyniaka i wiemy jaką olbrzymią wartość daje na szkoleniach. Dodatkowo wiemy, że Michał podczas XX edycji Klubu Rozwoju MentalWay, planuje rozlosować, rozdać i umożliwić naukę za 10.000.000 PLN! Tego nie możesz ominąć!

Dołącz do Nas

MIASTOSZKOLEN.PL ZAPRASZA NA SZKOLENIE !

Zdjęcie Klub Rozwoju Mentalway http://www.klubrozwojumentalway.pl/

Zdjęcie Klub Rozwoju Mentalway http://www.klubrozwojumentalway.pl/

5 Komentarze Klub Rozwoju MentalWay!

 1. Kamila Poniedziałek pisze:

  Wow tutaj chyba się w ogóle opłaca pojechać, nawet dla tych samych nagród :) Dziękuję za wiadomość, ostatnio nie mogłam skorzystać ze szkolenia, ale na to pewnie się przejadę.

    

  • Kamilo no ja myślę że po samą wiedzę warto pojechać również :) Nagrody to ewentualny bonus ;) Byłem już na kilku szkoleniach Michała i warto się wybrać :)

     

 2. Sam w swojej firmie ds master zajmuje się rozwojem osobistym i propozycja wydaje mi się ciekawa. Fajnie byłoby spędzić czas z ludźmi, którzy również podążają drogą rozwoju osobistego :). Także może do zobaczenia na miejscu :).

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>