Franciszek Staniszewski w MiastoSzkolen.pl – krótki wywiad!

Dzisiaj długo oczekiwane wydarzenie! Nareszcie udało mi się zaprosić do rozmowy Franciszka Staniszewskiego, i wynikła z tego bardzo ciekawa dyskusja szczególnie na sam koniec ;) Pierwszą styczność z Franciszkiem, jak zapewne większość czytelników, miałem na jego szkoleniu dotyczących nieruchomości. Dopiero niedawno miałem okazję z nim porozmawiać przy kawie, na wiele ciekawych tematów. Dlatego też zapraszam do obejrzenia poniższego wideo:

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA SZKOLENIE!
Darmowe szkolenie odbywa się 25.06.2012 (poniedziałek) o godzinie 21:00 (wyjątkowo).

Ostatnim razem pokój praktycznie się zapełnił więc tym razem zapisz się szybciej i bądź pierwszy na szkoleniu!

Franciszek Staniszewski - trener i mówca, autor największych w Europie projektów szkoleniowych z zakresu zarządzania sprzedażą i prospectingu. Od 1993 roku pracując w branży finansowej zdobywał praktyczne doświadczenie na stanowiskach sprzedawcy produktów i usług finansowych, poprzez pracę menedżera i trenera.W 1999 roku zdobywał kompetencje w pierwszej w Polsce grupie trenerów przygotowanych do szkolenia doradców finansowych przez brytyjską The Financial Services Training College z Wyboston Lake. Doradca finansowy w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.Ekspert w PARP w zakresie programów adresowanych do przedsiębiorców. Jako trener realizował liczne projekty dla dużych korporacji. Miał okazję osobiście przeszkolić ponad 150 dyrektorów placówek bankowych największego w Polsce banku. W sumie przeszkolił wiele tysięcy osób.Od lat zajmuje się edukacją biznesową i finansową. Był pomysłodawcą Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości, współprowadząc to seminarium w Warszawie i w Londynie. Jest też autorem sukcesu sprzedażowego tego legendarnego już kursu. W ciągu 5 lat seminarium to ukończyło ponad 1700 osób.
Franciszek Staniszewski

 

Napisz co sądzisz o sytuacji finansowej Polaków, zarówno domostw jak i firm!

10 Komentarze Franciszek Staniszewski w MiastoSzkolen.pl – krótki wywiad!

 1. Marylka pisze:

  Wow super, czytałam już wiele razy o szkoleniach Pana Franciszka – kiedyś chciałam się wybrać na te o nieruchomościach. Cieszę się że będzie prowadził szkolenie w MiastoSzkolen – na pewno będę :)

    

 2. Też już się zapisałem, zaraz ustawię sobie przypomnienie w telefonie aby pamiętać o terminie :)

    

 3. Tomasz Damian pisze:

  Edukacja finansowa jest ważniejsza niż jakakolwiek inna część biznesu. Takie jest moje zdanie i tym bardziej zamierzam z uwagą wysłuchać prelegenta :-) Szczególnie po takiej rekomendacji Marcina, a nie ukrywam, że będzie to wstęp do zaprzyjaźnienia się mentalnego z Panem Franciszkiem, którego obserwuję już długo. Pozdrawiam

    

 4. Teresa Maziec pisze:

  Oczywiście każdemu polecam szkolenia z których korzystałam „Seminarium dla inwestorów w nieruchomości z darmowym lub 0 wkładem” także „finansowy ekspert” i inne projekty dążenia do wolności finansowej Franciszka Staniszewskiego i Andrzeja Fesnaka. Możliwość szkoleń online jest świetnym pomysłem, gdyż nie trzeba wydawać tak dużych pieniędzy, ani wyjeżdżać z domu. Każdy dorosły człowiek powinien mieć choć trochę orientacji w inwestowaniu by wcześnie rozpocząć myślenie i działanie w zabezpieczaniu finansowym siebie i rodziny. Umiejętność zarządzania pieniędzmi potrzebna jest praktycznie każdemu, by polepszyć i ułatwić własne finanse i życie. Przyszłe lata pokażą dodatkowo, czy wogóle można liczyć na jakiekolwiek zabezpieczenie emerytalne z ZUS-u. Chętnie również ponownie wybiorę się na zjazd absolwentów Franciszku, jeśli się odbędzie:). Jest to połączenie wiedzy, poszerzenie świadomości obywateli i jednocześnie motywacji do działania w celu polepszenia swojego bytu.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>