Dwa Patronaty MiastoSzkolen.pl!

Z dniem dzisiejszym ProPartner.pl i ZłoteMyśli.pl objęło patronatem portal MiastoSzkolen.pl. Nic tak nie cieszy jak zacieśnianie współpracy biznesowej między portalami partnerskimi.

Jeśli ktoś nie zna tych portali to przypomnę:

Wydawnictwo ZłoteMyśli.plWydawnictwo Złote Myśli to największe wydawnictwo elektroniczne w Polsce. Swojądziałalność rozpoczęło w 2004 roku.Wydawnictwo skupia się na praktycznych poradnikach z dziedziny literatury motywacyjnej i prowadzącej do szeroko pojętego sukcesu, wydawanych w postacielektronicznych książek (ebook), oraz w postaci drukowanej (na żądanie). Opróczksiążek elektronicznych Złote Myśli wydają też książki audio (audiobook).

ProPartner.plSieć Programów Partnerskich ProPartner.pl jest pierwszą w Polsce siecią programów partnerskich, działa od 2006 roku. ProPartner jest szczególnym rodzajem działalności, w której pełny sukces nie byłby możliwy bez sukcesu dwóch głównych fundamentów tego biznesu – Sprzedawców i Partnerów. To właśnie idea wspólnej korzyści wszystkich stron pozwala ProPartnerowi istnieć, dynamicznie się rozwijać i dostarczać coraz lepszych rozwiązań. ProPartner.pl skupia się na promocji niszowych sklepów i produktów które mogą promować jego partnerzy.

Patroni będą pomagali w rozwoju MiastoSzkolen.pl, wspierali portal swoim doświadczeniem zgromadzonym przez lata działalności.

2 Komentarze Dwa Patronaty MiastoSzkolen.pl!

 1. Andrzej Zajko pisze:

  To bardzo ciekawa wiadomość.
  Jestem nie tylko w Mieście Szkoleń,
  jestem również partnerem Złotych Myśli,
  a także ProPartnera.

  Jestem przekonany, że jeszcze wiele innych
  firm, wydawnictw i portali wejdzie we wpółpracę
  z Miastem Szkoleń.

  Pozdrawiam wszystkich
  i życzę wielu sukcesów.

    

 2. witam
  Rzeczywiście dobra wiadomość mam nadzieje ze coś z niej dobre wyjdzie
  O pro partnera to pewnie wyjdzie a ze zm to już duzo gorzej
  pozdrawiam
  Piotr Tumidajewicz
  http://dzialaj.net/

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>