As Marketingu Live – Konferencja Off-Line

As Marketingu Live

Jeden z naszych kluczowych trenerów Jacek Dudzic postanowił zrobić wyjątkową konferencję off-line, którą nazwał As Marketingu Live. Konferencja jest o tyle specyficzna że poprowadzą ja cztery osoby: Jacek Dudzic, Paweł Danielewski, Marcin Godlewski (moja skromna osoba) i Gość Specjalny. Sądzę że większość osób zna prelegentów, więc nie trzeba ich specjalnie przedstawiać, jednak jeśli ktoś tego nie wie to zapraszam do odwiedzenia stron prywatnych.

Wszystkich prelegentów znamy głównie z tego że zrobiły coś spektakularnego i to zazwyczaj on-line (przynajmniej w ostatnim czasie) – ta konferencja odbędzie się off-line 22-23.10.2011 w Łodzi. O ile Mnie można często spotkać na różnych eventach, Jacka od czasu do czasu, to Pawła Danielewskiego raczej trudno będzie gdziekolwiek spotkać – dlatego ta konferencja jest właśnie tak wyjątkowa!

Będzie to więc świetna możliwość do osobistego poznania prelegentów, ale także całego zespołu MiastoSzkolen.pl – jako że włączyliśmy się do aktywnej promocji. Właśnie też udostępniliśmy naszym Partnerom możliwość promocji całego wydarzenia – ofertę udostępniliśmy na stronie http://asmarketingulive.miastoszkolen.pl/ (oczywiście wystarczy dodać specjalną końcówkę np. #p2s2  Czyli link powinien wyglądać:  http://asmarketingulive.miastoszkolen.pl/#p2s2).

Oczywiście za skuteczne polecenie partner otrzymuje:

  1. 20% prowizji za bezpośrednią sprzedaż
  2. 10% prowizji wiecznej (od poleconej osoby z 1 poziomu)

Czyli maksymalnie można zgarnąć aż 30% prowizji (czyli ok. 100 zł) za skuteczne polecenie – jest to bardzo dużo jak na szkolenie stacjonarne.

Co będzie na konferencji?

Jacek Dudzic będzie mówił na temat tworzenia oferty nie do odrzucenia, jak prowadzić webinar który sprzedaje. Paweł Danielewski opowie o tym jak tworzyć wielkie kampanie promocyjne, o tym jak wykorzystać jeszcze lepiej listę mailingową. Ja Marcin Godlewski opowiem jak zarabiać na portalach internetowych (i nie tylko na nich) i o tym jak zrobić wielki buzz w internecie z całkowicie nowym projektem.

Dodatkowo będzie wspólny panel – czyli dyskusja nad tematami z sali. Nie wspominając też o sobotniej imprezie – bo zakładam że gdzieś się wszyscy wybierzemy :) (przynajmniej Ja nie widzę innej opcji)

 

Tak więc zapraszam do promocji i jednocześnie do udziału w szkoleniu!

 http://asmarketingulive.miastoszkolen.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>