Adrian Kołodziej w MiastoSzkolen.pl

Pierwszy raz w MiastoSzkolen.pl mamy przyjemność gościć świetnego specjalistę od marketingu w internecie, czyli Adriana Kołodzieja.

Adrian jest znany z tego, że szkoli swoich klientów tylko z rzeczy które sam sprawdził w praktyce – czyli same praktyczne rzeczy jakich on doświadczył. Wiemy, że Adrian bardzo dużo testuje, wydaje bardzo dużo pieniędzy na to aby sprawdzić które techniki są najskuteczniejsze w Polsce.

Wykorzystaj jego wiedzę ZA DARMO i zapisz się na specjalny bezpłatny webinar!

Like or Wait Seconds.

Zapisz się teraz na szkolenie !

Dodatkowo po zapisie na webinar otrzymasz 4 dodatkowe materiały które wspomogą Ciebie w rozwoju!
SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ 10.10.2012 o godzinie 20:00!

UWAGA! Jeśli nie możesz być na żywo, to zapisz się na listę, dostaniesz nagranie wideo!

3 Komentarze Adrian Kołodziej w MiastoSzkolen.pl

1. Kamila Poniedziałek pisze:

WOW ! Kiedyś zastanawiałam się dlaczego Pana Adriana jeszcze nie było u Was :) Cieszę się bardzo i zapisuje się na szkolenie!!

2. Joanna pisze:

Już się zapisałam :)

Jestem bardzo ciekawa tego szkolenia, słyszałam pozytywne opinie o umiejętnościach Adriana i ich twórczym wykorzystaniu do osiągania efektywnych wyników w necie.